Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számotokra nem visszataszítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra nem visszataszítóak azok a lányok akik rockot, hardrockot hallgatnak?

Figyelt kérdés
Idén teljesen felhagytam a popzenével, és inkább a rock, hardrock felé vettem az irányt. Csak azért kérdezem, mert egyik ismerősöm beszólt nekem, hogy mi van velem, hogy régebben tök csajos zenéket hallgattam most meg nem. Vélemények? 15/L
2011. márc. 21. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel hogy melyik lány milyen zenét hallgat!

de a pop-ot utálom mert egy tömeg gyártott fos.

2011. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen zenéket hallgatok,és nagyon nem érdekel,hogy ez milyen hatást vált ki a fiúkból.Azt hallgatom ami nekem tetszik,és nem azt amit elvárnak tőlem.Szóval te is tedd ezt.
2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Én kifejezetten szeretem ha egy lány keményebb zenét hallgat.


Ugyanakkor, ha átveszi a rocker öltözködést, az gáz.


26/F

2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok.

A legtöbb tininek a divatzene jön be,de hamar ráunnak..

2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Neji ***** válasza:
100%
Igazából mind1 sztem,h ki mit hallgat...Akinek,ami tetszik.
2011. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező.

Számomra pl. Nem, lévén jómagam kb mindent meghallgatok, amit hangszeren játszanak, és dallamos.

Guns'n'Rosest ajánlom. Na meg a Mötley Crüe-t.

2011. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt tudom hogy okosabb a nagyátlagnál(zeneileg legalábbis biztosan)
2011. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igenis, értettem, parancs megvalósítása elkezdődött. :D Nem egyébként ezzel én is így vagyok, hogy azt hallgatom ami nekem tetszik. (Csak gondoltam felteszem a kérdést. Ha azt írnák, hogy baj attól még hallgatnám.) Nem tudom mi lett velem, de egy év alatt annyit komolyodtam, a lelki fejlődésem is nagymértékű. Már nem is értem, hogy hogyan bírtam ki régebben a popzenéket. : D
2011. márc. 21. 19:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök full feketében. :D
2011. márc. 21. 19:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem bánod, írok egy privátot :D Van még pár zeném a G'n'R meg a MC mellett is :D
2011. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!