Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú-lány barátság (hátsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság (hátsó szándékok nélkül)?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom, szinte minden nap beszélünk nagyon jól megértjük egymást. Neki most mosolyszünet van a kapcsolatában nekem meg van barátom, régóta együtt vagyunk, elhagyni nem akarom. viszont kezdem ugy érezni, hogy kezd nekem tetszeni ez a haverom, és ő is utalt sokszor arra hogy én is neki. Tönkretehet egy ilyen helyzet egy barátságot? nem akarom megcsalni a párom semmiképp de a haverommal sem akarom a kapcsolatot megszakítani
2011. márc. 21. 22:47
1 2
 1/11 Joco901019 ***** válasza:
100%
Fiú-lány barátság nekem is voltak/vannak lány barátaim egy ideig nagyon jó baráti viszonyban voltam az egyikkel. De arra ébredtem egy reggel hogy hú de jó csaj meg minden. Tehát megsúgom hogy egy idő után a fiú biztos nőként fog a lányra tekinteni nem pedig úgy mint a barátjára. De azért biztos vannak kivételek.
2011. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:
Van és ezt én tanusithatom..:)
2011. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek a fiú-lány barátságban. Tapasztalatból mondom, az egyik fél előbb-utóbb észreveszi a másikban a nőt/férfit.

Szerencsés a helyzet, ha ez kölcsönös. Mert ha nem, akkor nem megy tovább a barátság.

Nekem két ilyen esetem volt. Nem is volt több fiú-lány barátságom...

2011. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fiú lány barátság olyan mint az államférfi vagy síelő indián.Biztos van..Nem hiszek nagyon benne,mert az ember is állat és a szerelem meg a szex szoros kapcsolatban állnak egymásnak és függenek is egymástól.Ugyanúgy meglátja a másikban az adott személy a nőt/férfit.Nem tudom milyen barátság az olyan ahol kívánod a barátod:Gondolj egy saját nemű barátodra!(már ha hetero vagy) és rájössz,hogy más.Hiába tagadod magadnak,meg,hogy téged úgyse fog érdekelni.Pedig fog.
2011. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egymással*
2011. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tud működni a dolog, bár nekem több barátságban is voltak kisebb "balesetek". Többnyire csak csók, de volt hogy szex.

Viszonylag könnyen túlléptünk rajta, nem ment tönkre egyik ilyen barátságom sem. De nyomtalanul nem tud elmúlni a dolog. 30F

2011. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt lány barátom, de idővel komolyabbra fordult, aztán ezzel a barátság is véget ért.

Most is vannak lány barátaim, de mivel mindegyiknek volt/van párja, ezért egyikünk sem lépett, de nem is tudnám elképzelni őket mellettem. (Persze ágyban igen, de annyit nem ér a barátság.)

Van újabb lány barátom és mivel mindketten szabadok vagyunk... ebből nem tudom mi lesz. Ha összejövünk és együtt maradunk, akkor rendben. De ha később szakítunk, akkor a barátság sem fog már működni.

2011. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Valaki0702 ***** válasza:
Én fiú vagyok az osztályból szinte mindig lányokkal vok hátsó szándék nélkül ( bevallom az egyik nagyon tetszik de ez mindegy) van fiú lány barátság.
2011. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha mindig lányokkal vagy szándék nélkül, akkor ők nem tekintenek fiúnak.
2011. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne, illetve csak kivételes helyzetben. nekem is van 1 nagyon jó és közeli fiú barátom, és nagyon régóta ismerem. sosem fordult meg a fejemben, hogy más is lehetne, mert nem az esetem, és ő sem gondolt rám úgy, mert én sem vagyok az esete. de sajnos a barátnője nagyon féltékeny, bekavart párszor, és azóta a barátságunk sem a régi... egyfelől megértem hogy a lánnyal van inkább, mert mégiscsak vele tervezi leélni az életét, másfelől a bnők jönnek-mennek, de a barátok maradnak... plusz ha inkább a bnőjével van azok után, hogy tudja, hogy mit össze kavart, és ez nem zavarja, akkor egye meg, amit főzött.
2011. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!