Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen fajta fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fajta fiúk jönnek be nektek? A szokásos "emo's féle hosszú haj, vagy a rövid hajúak? :D tegyük fel hogy az összhatás mindig jó, de melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a feltételes kérdések csak ott buknak hogy épp ez az hogy a való életben úgyis mindig lesz valami a hajon kívül. És nem csak a haj alapján fog dönteni. Bár szerintem hosszú hajjal manapság könnyebb lányokkal ismerkedni már persze rendesen mosva,stb..
2011. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez változó. Csak a külső alapján? Ha jó kisugárzása már plusz pont. Egyébként nekem a vasalt hajú, ráadásul b*zisan öltözködő fiúk egyáltalán nem jönnek be. Viszont itt főként az összhatás számít. Például a hosszú hajú fiúktól kezdve, a rövid hajúakig mindenki. Persze csak akkor ha a haja jól is áll az arcához. (: Azt, hogy szerelmes leszek-e belé viszont teljes mértékben a belső tulajdonságai szabják meg. 15/L
2011. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Nem szeretem sem a rövid hajú pasikat, sem azokat, akiknek az egyik szemük nem látszik ki a hajuk alól.

A nyerő a normális fazonú félhosszú-hosszú, nálam.

2011. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
nekem konkrétan a kicsit hosszabb jön be :D de nem az a fekete ami félig a szemébe lóg és bu*is..hanem inkább az ilyen : [link]
2011. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez is buz.is:P
2011. márc. 25. 13:40
 6/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
nekem tetszik :D én csak a vasaltat és az emósat tekintem bu*isnak :D
2011. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!