Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, ugye nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ugye nem lehet komoly kapcsolat ha neten ismertem meg?

Figyelt kérdés

hát igen...megint egy ilyen kérdés... de úgy érzem fel kellett tennem.

pár hónapja ismerjük egymást (CSAK MSN-RŐL:( ) és hát nagyon bejön a srác, helyes, rendes, nagyon jófej!:D tényleg nagyon tetszik, úgy a belsője, mint a külsője...hamarosan találkozunk is...(Ő hívott el :p) de félek, hogy ebből mégsem lehet futó kalandnál több, mert neten ismerkedtünk meg...

miért keltett ilyen negatív benyomást bennem ez az egész netes ismerkedés? félek...:(


nagyon várom a válaszokat:)


2011. márc. 28. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem a nettől fugg.. :)
2011. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez 50-50%, ez nem törvényszerű.Egy nem netem ismerkedett párnál sem biztos h. komoly lesz, illetve sok olyan pár van aki neten ismerkedett és össze is házasodott később.
2011. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért ne lehetne komoly kapcsolat ha a neten ismerted meg? Nekem van olyan barátnőm, akik ott ismerkedtek, és már 8 éve boldog házasok. Nincsenek sztereotípiák az életre. Valakinek így alakul, a másiknak másképp. Ne légy olyan buta hogy azt hiszed csak az lehet boldog aki a zöldségesnél fut össze álmai pasijával.
2011. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt már évtizedes kapcsolatom netes ismerkedésből.
2011. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM nagyon az eddigi válaszokat! hasznosak voltak!

várom a többi véleményt is :):)

2011. márc. 28. 13:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is lehet nagyon komoly, attól még hogy neten ismerted meg. Nem jelent semmit.

Figyelj, ha élőben ismered meg, az ugyanúgy sikerülhet rosszul. Akkor nem tökmindegy hol ismered meg? Az a lényeg, hogy megismerted.

És ne halgass sztem azokra, akik azt mondják, hogy netesből úgysem lehet komoly! Már miért ne lehetne? Ha idegenül megy oda hozzád valaki, ő sem ismert téged, csak az arcod látta! Mitől másabb ez, mintha csak a fotódat látja? Vagy felhív! Ugyanaz a helyzet, semmivel sem másabb.

Nem tudom megérteni néhány ember, aki elítéli az ilyesmit, miért ilyen maradi.

Lehet, hogy neki nem jött be, emiatt még nem kell általánosítani, hogy senkinek sem jöhet be.

Úgyhogy fel a fejjel, és ne parázz ilyeneken!

2011. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

utolsó, köszii nagyon :D

kezdek megnyugodni :)

2011. márc. 28. 14:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Én anno egy online számítógépes játékban ismertem meg a barátomat. Több, mint 2 évig tartott a kapcsolat és nem bántam meg. :)
2011. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátommal mi is neten ismerkedtünk meg, ennek már több mint 2 éve. Azóta már együtt is lakunk. Nagyon szeretjük egymást és egyáltalán nem bánom h így alakult!
2011. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hol ismered meg..de csak akkor tudhatod meg,hogy igazából milyen is ha találkoztok:)
2011. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!