Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, ugye nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ugye nem lehet komoly kapcsolat ha neten ismertem meg?

Figyelt kérdés

hát igen...megint egy ilyen kérdés... de úgy érzem fel kellett tennem.

pár hónapja ismerjük egymást (CSAK MSN-RŐL:( ) és hát nagyon bejön a srác, helyes, rendes, nagyon jófej!:D tényleg nagyon tetszik, úgy a belsője, mint a külsője...hamarosan találkozunk is...(Ő hívott el :p) de félek, hogy ebből mégsem lehet futó kalandnál több, mert neten ismerkedtünk meg...

miért keltett ilyen negatív benyomást bennem ez az egész netes ismerkedés? félek...:(


nagyon várom a válaszokat:)


2011. márc. 28. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
netes ismerkedés - eddig félév :$
2011. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nővérem is a neten ismerte meg a mostani párját. Dumáltak msnen, aztán taliztak..és júliusban esküvőjük lesz!:)
2011. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem indul kevesebb eséllyel egy netes ismerkedés, mint 3D-ben. Az is előfordulhat, hogy így már a személyes megismerkedésetek után rögtön őszintébben tudtok egymással kommunikálni, mint ha egyből szembe találod magad egy idegennel, aki leszólít és azt sem tudod mint nyögj ki hirtelen.
2011. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, dejóóXDXD:)
2011. márc. 30. 15:40
 15/18 almighty77 ***** válasza:

szerintem mindenképpen legyél óvatos a randin. mert a neten mindenki ugy állitja be magát ahogy ő akarja, és ebből indulj ki, ne éld bele magad tulságosan, lessz ami lessz de semmiképpen nem menj bele szex be , ha tényleg kedvel a srác akkor várni fog ezzel, ha nem akkor le is ut fel is út. van pasi dögivel, csak találj egy hüséges és szerető srácot, ehez idő kell és sok tapasztalat.


34/F

2011. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a netes ismerkedést nem kell lenézni, mert ez is az ismerkedés egy fajtája. Más kérdés, hogy sokan nem értenek hozzá, pofára esnek, és rögtön rávágják, hogy persze, ez is azért van, mert a neten csak pszichopaták meg perverz szexfüggő állatok vannak. De a netes ismerkedésnek sem nagyobbak a rizikói, mint egy akármilyen másmilyennek (élőben is lehet valaki pszicohpata, perverz szexfüggő). Ha valakivel sokat msnezel, láttad webcamon/képeken, facebookon, beszéltetek telefonon is akár, és nem pár napos, hanem több hetes/hónapos ismerettségről van szó, szerintem semmivel sem rizikósabb, mint akármilyen másik ismerkedés.

De ettől függetlenül ebbe sem szabad előre beleélned magad, viszont ugyanúgy lehet belőle komoly kapcsolat.

Nekem 1éves és 2.5 éves kapcsolatom volt már netről, illetve (talán puszta szerencséből?) a mostani barátomat is onnan ismertem meg, és lehet, hogy mások lenéznek ezért, de én boldog vagyok, boldog párkapcsolatban élek, és nem tudom, hogy ez akkor miért nem ugyanolyan értékű, mintha élőben ismertem volna meg. :)

20L

2011. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én is ismerkedtem már neten, persze nem társkeresőn, csak szimplán elkezdtem beszélgetni egy sráccal. másfél évig voltunk együtt.nem csalódtam, de most olyanra vágyok aki szemtől szemben talál rám :)
2011. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Előző párommal majd' 2 évig voltunk együtt, neten ismertük meg egymást, nem telt el egy hónap se az első virtuális és első személyes találkozás között, és egyáltalán nem a neten múlott, h komoly kapcsolat lett belőle (ez csakis az adott 2 emberen múlik!), és az sem a neten múlott, h vége lett.

A mostani kedvesemet is netről ismerem, kezdetben nem is szerettem volna ismerkedni senkivel, ő csak belecsöppent a képbe. És adtam neki egy esélyt. És igaz, még csak alig 3 hónapja tart, de már most látom, h komoly kapcsolat.

Szóval nem kell idegeskedni, meg aggódni.

A modern világ szinte elsőszámú kommunikációs csatornája az internet. Tök olyan, mint anno a hirdetés útján létrejött levelezés, vagy társalgóteremben eltöltött délutánok... :D

Sok sikert! :)

(L/24)

2011. márc. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!