Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez elég egyértelmű jel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég egyértelmű jel egy lánytól? (lent)

Figyelt kérdés

Ha a munkatársam vállát megérintem és símogatom, vagy maszírozom, ill. sokszor hangoztatom, hogy hiányzik, akkor egyértelművé válik számára, hogy bejön nekem?

Elhívni nem nagyon merem sehová, mert félek, hogy visszautasít és iszonyat ciki lenne mindenki elött, tovább együtt dolgozni, ráadásul van, aki tudja is, hogy tetszik nekem. Ebédszünetben sincs soha alkalom elhívni sétálni, mert folyton a haverjával mennek ki.


2011. márc. 31. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt a masszírozást csak óvatosan, ámerikában kevesebbért is ítéltek már el embert munkahelyi szexuális zaklatás ügyben.
2011. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyan, ő nem venné zaklatásnak!:P
2011. márc. 31. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány?
2011. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány!:)
2011. márc. 31. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, de nem biztos, hogy neki is. Munka után nem futhatsz "véletlenül" össze vele?
2011. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova jár bulizni, ez lutri lenne, amúgy sincs senki, akivel elmehetnék, direktbe elhívni meg mint már írtam, ciki lenne.
2011. márc. 31. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát "nyomozd" ki. Ne azt keresd, hogy mit nem tudsz, hanem mit tudsz, akarsz csinálni.
2011. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom,a viszonyotok már szinte baráti,tehát nyilván látja,hogy tetszik neked,hacsak nem vak,vagy nem akarja észrevenni.Te már adtál Neki jeleket,és kezdeményeztél Nála.A többi az Ő dolga lenne már.Mondjuk azt nem zárom ki,hogy esetleg bátortalan,nincs önbizalma,ilyesmi,még egy nagyszájúbb férfira is jellemző lehet,szóval még egy labdát feldobhatsz neki,aztán ha azt sem üti le,akkor hagyd,hogy Ő teperjen utánad.Mondjuk kérdezd meg Tőle,ráérne-e ekkor meg akkor elmenni Veled sétálni,bulizni,moziba,ilyesmik.A nem,és a még nem tudom válasz után állj le,az igen válasz után meg csak örülj.Keríts valahogy alkalmat rá,hogy megkérdezd,mert ha meg sem próbálod,akkor soha nem lesz belőle semmi.
2011. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Főleg te?
2011. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindketten 21 évesek vagyunk.:):P
2011. márc. 31. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!