Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetem után fel kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marci012 kérdése:

Egyetem után fel kellett jönnöm bp-re és mivel a ismerőseim mind szegeden maradt. Így eléggé egyedül vagyok, csak nagyon kevés embert ismerek. Főleg munkatársak, de mindnek házas meg gyerek szval nem egyszerű a szitú! Pesten hol lehet ismerkedni? 25F

Figyelt kérdés
Nyilván mindenhol lehet, de itt szinte mindenki káposzta fejet vág.
2011. ápr. 5. 19:28
 1/3 Moszuke ***** válasza:

"káposzta fejet vág" oww:(

ezt most mellre szívtam!

2011. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a neten ismerkedj! Chat-en esetleg.
2011. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pff, nem hiszem el hogy ide írok, ha szeretsz biliárdozni és ráérsz hétvégén akkor összehozhatunk egy rangadót. Ismerőseim közül egyik se ér rá vagy akar jönni. De bárki jelentkezhet, sőt tarthatunk egy gyakori kérdések kupát is. :D

26 ff

2011. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!