Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 16 éves lány, aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves lány, aki azt mondja nekem, hogy nem akar tőlem semmit de mégis mindig "véletlenül" összefutunk. Van ennyi véletlen?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
:D Lehet, hogy van, lehet, hogy nincs... Én is voltam ilyen kis gonosz... mondjuk akkor 13 voltam, nem 16. :D Próbáld a jeleiből kivenni, hogy mit érezhet irántad. Azt nem írtad, hogy te hogyan viszonyulsz felé. Bár úgy veszem ki, hogy nem vonzódsz hozzá. Ha tévedtem, szólj!
2008. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem valószínű, főleg ha az ország másik felében lakik:D szerintem ez a legolcsóbb trükk, ha egy lány látni akar. a tettek többet érnek, mint a szavak!
2008. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!