Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem jövünk már össze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem jövünk már össze? Soha nem csókol meg? Érdemes ezt így folytatni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kézen fogva sétálunk meg mindig ölelget, simogat, de már rengeteg lehetősége lett volna hogy megcsókoljon és nem tette. Sose beszélünk ilyen szerelmi dolgokról sem, sose mondta, hogy akarna bármit is tőlem. Lehet, hogy nem is akar, csak azért van velem mert nincs más? Nincsenek barátai. Azt tudom hogy szeret velem lenni, de ennyi.

Ez megy már 4 hónapja. Esetleg volt már veletek hasonló? Mit tehetek, ha én nem merek lépni? Hagyjam a fenébe mert nem fog menni ha mindketten ilyen bénák vagyunk?


2011. ápr. 17. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz lépni? Lehet, hogy épp egy ilyen húzás lenne a megoldás. Megcsókolod, kiderül mi lesz.
2011. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha ennyire akarod akkor miért nem csókolod meg te?

21f

2011. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hajolj közel hozzá, súgj valamit a fülébe, lassan haladj a szája fele, (legyen jó a lehelleted) és simán gyorsan smárold le, biztos nem fog ellenkezni.
2011. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Sose beszélünk ilyen szerelmi dolgokról sem, sose mondta, hogy akarna bármit is tőlem."

Te mondtad neki?Nem?Akkor miért várod el tőle?

2011. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Te sem meg ő sem mer lépni, ugyan úgy van ahogy te, ő meg rád vár, hidd el!

Nézd, csókold meg te, nem veszthetsz semmit, gondolj bele, ha nem fogod megcsókolni később folyton eszedbe jut majd, hogy ha mertél volna lépni talán boldogok lehettetek volna, én már jártam így, és tapasztalatból mondom, hogy megéri lépni, mert rosszabb azon agyalni, hogy mi lett volna ha...

2011. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem merem megcsókolni, mert félek hogy elrontanám, meg attól is hogy elutasít vagy nem tudom. Olyan hülye vagyok, mindig elrontok mindent, gondolom ez sem lenne kivétel. 24 évesek vagyunk mindketten.
2011. ápr. 17. 21:41
 8/20 anonim ***** válasza:

Ő is ezt gondolja, fél, hogy elutasítod, márpedig így nem lesz semmi köztetek.Na és ha elutasít?Legalább megpróbáltad, de te tudod.

Amúgy így lesz köztetek valami?:D -nem, szóval már ez is elutasítás, te magad utasítod el a srácot is ezzel a gondolkodással meg magadat is, esélyt sem adsz.

2011. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

lol 24 évesen nem csókol meg 4 hónap kézenfogvajárás után:D ??

12 évesek szokták ezt

2011. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

van egy tippem ... ezt valszeg nem lehet elrontani , ha mégis , akkor lelövetem magam !!! :D

szituáció :

mentek , mentek , mendegéltek ...

-állj meg egy picit , csukd be a szemed, mert adni akarok egy meglepit (mondod te)

aztán cupp !


:D:D:D remélem adtam egy jó ötletet !

2011. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!