Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy szép lány, járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép lány, járni szeretnék vele. Ezt hogyan tudnám elérni?

Figyelt kérdés
Már ismerem és ő is ismer engem.
2008. febr. 12. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt igazán tudhatnád. :)

Elkezdhetsz finoman udvarolgatni neki. Ne legyél rámenős, azt nem igazán szeretjük, mi lányok. Kedveskedj neki, de ne legyél igazán konkrét, hogy filóznikelljen a csajnak azon, hogy most akkor mit hogy. Magyarul: keltsd fel az érdeklődését! ;)

2008. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem evvel hálóztak be:legyél közeli barátja!Érd el,hogy a titkait rád bízza,te is a tieidet,legyetek kicsit többet együtt!Nálam ez 3 hónapba került és beadtam a derekam :D Sok sikert!Bea
2008. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is azt javaslom hogy barátkozz vele össze. egy szép lányt biztos minden fiú le akar fektetni, vagy jobb esetben járni is, ezért ki kell tűnni a tömegből. de jó értelemben.
2008. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen elöször barátkozz vele össze! legyél nagyon jó barátja és utána már leeht hogy pont ő akar majd veled járni.
2008. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt írnám le én hogyan jöttem össze a párommal.

Mi is ismertük már egymást.Tesóm havrja volt, de nem túl régóta.Beszélgettünk az élet nagy kérdéseiről.Ő kezdte.Eleinte nem tudtam mire vélni a dolgot.Gondoltam mit akar ez tőlem, minek beszél az életéről?Aztán néha együtt mentünk bulizni.Ha ivott volt néhány félre érthető megnyilvánulása.Én nem akartam tőle semmit, mert volt barátom, igaz nem mentek jól a dolgok.Aztán egyre töbet beszélgettünk, de semmi több nem volt.Ha bulizni voltunk,szigoruan csak duma, meg tánc.Egy idő után rájöttem, hogy nagyon jól érzem magam vele.A kapcsolatom közben véget ért.Egyszer aztán elkérte a számomat a tesómtól és felhívott, hogy taliznék e vele.Elmentem.Még ez után sem volt semmi hónapokig csak kirándultunk, beszélgettünk, de se puszi se más... Aztán rájöttem, hogy beleszerettem.Lehet, hogy észrevette, mert ez után nem sokkal összejöttünk.

Szóval addig húzta az agyam, beszélgettünk, jól éreztük magunkat, amíg el nem érte, hogy belezúgjak...

nekem nagyon bejött, hogy nem rontott ajtóstól a házba.

Azóta is imádom, pedig ez már nem tegnap volt...

Ötletnek nem rossz.Beszélgessetek sokat, nyugodtan kezdeményezz.Így megtudhatod bejössz e neki.

2008. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!