Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Totál belezúgtam az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál belezúgtam az osztálytársamba, de gyáva vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem új iskolát. Az osztályban van egy lány, aki nagyon bejön nekem. Félénk, csendes és csak a barátnőivel beszél. Ráadásul a szomszéd tömbben lakik és nagyszüleink is ismerik egymást. A barátom mondta, hogy hülye vagyok, miért nem beszélek vele, ha ilyen közel van. De én túl félős vagyok az ilyenben. Ha mellém kerül, vagy beszélek vele, nagyon zavarba jövök és ez látszik is rajtam. Nem vagyok egy szépség és félek a visszautasítástól. Ja 15 vagyok.
2011. ápr. 28. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Ő is pontosan ugyanezt érzi, mint te, de így egyikőtök sem fog lépni, és mindkettőtöknek rossz lesz.

Szerintem mindenképpen kezdeményezz, pl. mehetnétek délutánonként együtt haza, és ismerkedhetnétek, beszélgetnétek, stb.

Jobb megtenni, és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg.

Sok siker, nem kell annyira félni, gondolj arra, hogy ha nem kezdeményezel, akkor esélyt sem adsz ennek az egésznek.

14/L

2011. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy férfi létedre nem vagy "szép". :D Egy férfi ne legyen "szép", hanem legyen jóképű, sármos, vonzó. Stb.


Egyébként meg, megértem, hogy zavarba jössz, de egy dolgot ne feledj el: ő is egy lány a sok közül, és a te elméd teszi különlegessé. Amit róla gondolsz, az nagyrészt a te fejedben létezik, és lehet, hogy megismerve teljesen más lenne. Szóval, ne félj megismerni, és kideríteni, hogy mi a helyzet. Ha esetleg kölcsönös a vonzalom, akkor boldog lehets, ha meg nem, akkor meg legalább tudni fogod, és nem élsz majd bizonytalanságban.

2011. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
az elején velem is pont ez volt a sztori, -nagyzülők. Aztán most jóban vagyok vele, régebben akartam hoy több legyen, de most már nem.
2011. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyd a francba!!!!nálam ugyan ez volt és a végén nagyon megszívtam
2011. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Együtt hazamenés már volt, de mint említettem akkor is kissé zavarba jöttem:D. Köszi mindenkinek, a tanácsokat, majd próbálok valamit tenni. :)
2011. ápr. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!