Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek a randevúkhoz a körítés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a randevúkhoz a körítés? Minek ez a sok sablon: mozi, buli, virág, csoki 1. randin?

Figyelt kérdés
Ehelyett lehetne egy mélyreható beszélgetés, ki mit gondol mindenről egyestés beszélgetés, ahol válaszolnak egymás lényeges kérdéseire.
2011. ápr. 28. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk itt volt nálunk az első randink...Komoly mi? Sokkal jobb volt mint sablonosan elmenni egy moziba...
2011. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is az exxel, nálam. És így ahogy írtam, felvetettünk olyan kérdéseket egymásnak amiből eléggé jól levágható volt, hogy kezdjünk-e együtt bele a kapcsolatba vagy sem, lehet e jövője, érdemes e. Na most nem egy ilyen Vágó-féle száraz kérdezz-felelekre kell gondolni, hanem azért közben nevettünk is, meg kapaszkodott a csillárra nálam(szerelt) És sokkal többet ért, mint elmenni valakivel a 3. - 4. randira, ahol még nem is derül a másikról ki semmi....
2011. ápr. 28. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

szerintem pont az első randin nem kell ilyesmi, az első randi arra való, hogy az emberek megismerjék egymást

bőven elég a (2.) 3. randin programot szervezni

2011. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tyler913 ***** válasza:

Elegge oldschool-szemlelet,hogy program,virag meg csoki kell a randira.Hulyeseg.Olyan csajjal,aki ilyeneket var el az elso randin,nem is talalkoznek tobbet.


Ahogy elottem mondtak: elso(-masodik) randin egy jo beszelgetes,programot szervezni (mozi,bowling,stb.) raerunk akkor,ha mar "kibeszelgettuk magunkat",es egy picit megismertuk egymast.

2011. ápr. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első randinak egy jó séta is megteszi. Közben lehet "mélyrehatóan" is beszélni. De ha romantikus a csaj és te is komolyan gondolod egy kis virággal meglepheted.
2011. ápr. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többnyire csak kávézni szoktam beülni az első randin. Virágot a férjemmel való első randin kaptam, de annak az volt az apropója, hogy a születésnapomra esett a találka.
2011. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi pizzázni mentünk, meg sétálni. :)
2011. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!