Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mik a tapasztalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a tapasztalatok párkeresés terén? Általában meddig voltatok pár nélkül, mikor nem volt barátnőtök, azaz mennyi idő kellett, h újra párt találjatok?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nekünk, nőknek sokkal kevesebb az esélyünk normális és egyáltalán párkapcsolatot kialakitani, mint Nektek.

Szerintetek?


2011. máj. 13. 19:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Lassan fél éve keresek párt, eddig sikertelenül. 19/F
2011. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt senkim. 25f


És rengeteg ilyen van még, mert tudod fiúknak csöppet nehezebben megy.

2011. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nekem a leghosszabb idő 15 év volt... így visszagondolva nem is tudom, hogy sikerült kibírnom.

24f

2011. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

A leghosszabb idő míg nem volt barátnőm 2 barátnő között az 1 év 2 hónap azaz 14 hónap volt!


Most van a 6. b.nőm.


26/f

2011. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen volt először, és most 1 éve megint nincs. Hidd el, h nekünk fiúknak, ha rondák vagyunk, kevesebb (sőt, szinte semmi) esélyünk nincs rá.
2011. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
így van...ha rondák vagyunk akkor csak vastag pénztárcával vagyunk esélyesek....
2011. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

15 évesen jöttem össze az első "igazi" barátnőmmel. Miután szakítottunk 4 hónapig nem jártam senkivel, csak szórakozgattam, meg randiztam.


19F

2011. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
most ezt ne egoságból mondom de én nem érzem magam rondánakXD szerintem én egy tök normális, rendes, aránylag jóképű srác vagyok.öltözködésem is "menő,divatos" viszont nekem sincs 1,5-2 éve bnőm és nem találok senkit:( 18/F
2011. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

hát az én párom sem szép, nem is vastag a ... pénztárcája!

Mondjuk a munkatársnői szeretik, szívesen vannak a társaságában (mondjuk ahol dolgozik,több a nő), féltékeny is vagyok.

De mindig így volt, máshol is, mikor elkezdtek vele beszélgetni, "rá ragadtak" a kolleginák. Nem rossz értelemben. Tudom, h nem csal(na) meg, csak azt akarom mondani, h biztos elkelne, ha nem lennék neki. Tényleg nem szép... Nem tudom,örüljek-e ennek...

2011. máj. 13. 20:14
 10/34 A kérdező kommentje:
mármint annak, hogy ilyen "kapós" a férjem.
2011. máj. 13. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!