Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többször elutasítottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször elutasítottam, de mostanában egyre többet gondolok rá. Lent a többi 17/L?!

Figyelt kérdés
Jó barátok vagyunk,többször elutasítottam,de elég jól érzem magam és sokszor nézegetem az adatlapját,meg rá gondolok..Nem tetszik,de nem értem magam hogy miért filózok rajta..Volt már valakivel hasonló? Mi lehet ez? Köszi :)
2011. máj. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság :) Sok mindenkivel megesik.
2011. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jin ***** válasza:

vagy az h addig utasitottad el amig már felkeltette az érdeklődésed

vagy valami olyan amit én nem tok!

2011. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lökött vagy.
2011. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utsónak van igaza, és sajnos egyet kell értenem vele.:)


biztosan nem tetszik? nem szégyen bevallani.:)

2011. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanez van nálam is,csak mi le is feküdtünk:DDD

Szóval a szexig semmiképp se juss el vele,mert később úgyis ki jön az,hogy ez meg az nem tetszik benne és csak egy se veled se nélküled dolog lesz:(

2011. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!