Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség beképzeltség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség beképzeltség (önteltség, pökhendiség) és önbizalom között?

Figyelt kérdés
Sokszor félreértés adódik a fenti fogalmak kapcsán...irjátok le, hogyan értelmezitek a két fogalmat.
2011. máj. 25. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a szerelemhez és a szexhez? Szimplán szemantikai kérdés.
2011. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a köze a szerelem kategoriához az, hogy sokszor itt tárgyalják ezt a dolgot.Például a csajok a bunkó beképzelt pasikat az önbizalmukért kedvelik stb....
2011. máj. 25. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Önbizalom az más, de a beképzelt az már mindennél jobbnak hiszi magát, felvág. Akinek önbizalma van az nem vág fel mert nem ua. a két dolog. Párom sajnos mindegyikbe beletartozik
2011. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na látod, akkor meg csodálkozom, hogy a párod még mindig...hogyha ilyen tulajdonságai vannak...
2011. máj. 25. 11:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy egyeseknek a magamutogatos,hangoskodos,beszólos viselkedés jelenti az önbizalmas ember jellemzőit...
2011. máj. 25. 11:11
 6/10 A kérdező kommentje:
*magamutogatós, beszólos...
2011. máj. 25. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszeru: ha sikert er el vele, akkor onbizalom es magabiztossag. Ha sikertelen, akkor meg pokhendiseg es onteltseg.
2011. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tavaly még beképzelt voltam egy kicsit.


De ma már tökéletes vagyok!:)

2011. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy szebb vagyok az ördögnél és az átlagnál jobb (sportosabb) testem van. Végig tudok dumálni egy 4 órás randit szinte bárkivel. Az átlagnál értelmesebbnek tartom magam. (A suli is jól ment, olvasni is szoktam.) Volt már komoly kapcsolatom, feleségem is. Tehát jó esélyem van a lányoknál. Nem alaptalan az önbizalmam.


De nagyképű lennék, ha valamelyik tulajdonságomat túlértékelném és kihangsúlyoznám.

Létezik nálam izmosabb pasi, jóképűbb is és képzettebb, műveltebb is. Ismerem a korlátaimat és a hibáimat.

2011. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell csodálkozni hogy még a párom, bár zavar h lenéz más embereket (mert külföldön dolgozik, ott se vmi nagy munka de elég jól keres és az anyagi dolgokat mindig hangoztatja ez zavar meg azt hiszi jobb annál aki itthon dolgozik) de szeretem és ha hazajön végleg már a nyáron tuti megváltoztatom:) mellettem nem nagyon meri kinyitni a száját, nem feltétlenül jó de ne legyen ilyen gusztustalan
2011. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!