Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek próbálkozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Van egy scrác akivel szombaton fogunk először találkozni. Internetek keresztül már sokat beszéltünk, camoztunk, megvolt a telefonszám csere is. Egyszer csak spontán előhozta ezt a barát-barátnő témát és kijelentette, hogy van neki barátnője, de ma vagy maximum holnap szakít vele, mert nem tetszik neki a csaj. Ezek után elkezdett kérdezősködni, hogy nekem, most van-e pasim meg stb. én meg mondtam, hogy jelenleg nincs. Itt megakadt a beszélgetés, de végül megkérdeztem, hogy miért kérdezte de csak "piruló" szmájlikat küldött aztán gyorsan témát váltott. Aztán kb 30 perc múlva megint felhozta ezt a témát de már konkrétabban célozgatott.

Most az lenne a kérdésem, hogy így, hogy még nem láttuk egymást 3D-be de camon már igen, akarhat-e valamit? Vagy egyáltalán próbálkozzak nála?


2011. máj. 26. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy akar valamit, különben nem "pazarolna" rád időt. A fiúk ritkán beszélgetnek csak úgy interneten keresztül. Mostanában - elég szomorú mód - a legtöbb kamasz neten keres barátnőt. Abszolút esélyes hogy rád mozdul. Csak kérdés hogy mikor. Ja és előre szólok hogy élőben teljesen más lesz minden. Nem számít mennyit beszélgettetek előtte online. Majdnem teljesen olyan lesz mintha idegenek lennétek és a legrosszabb, hogy nehezebb lesz beszélgetni, mivel már kimerítettek pár témát interneten keresztül. Inkább az "élő" srácokra várj.
2011. máj. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom, hogy a személyes találkozás lehet, hogy minden vonzalmadat lelohasztja majd! A szikra, ha nincs meg, akkor minden hiába. Nekem is volt egy srác, akivel hetekig beszéltünk, chateltünk és amikor talákoztunk mindketten csalódtunk. Ne legyenek nagy elvárásaid! Ha úgy látod kölcsönös a vonzalom élőben is akkor meg nem kell bepróbálkoznod. Megteszi majd ő!
2011. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!