Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok az emberek, akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik úgy ébrednek másnap buli után, hogy nem tudják mi történt azon kívül, hogy elmentek bulizni, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Miért isszák le magukat annyira?Mi a bajuk?Van ilyen ismerősöm,meg merjem kérdezni tőle,hogy miért csináltad ezt?
2011. jún. 4. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ők sem tudják megmagyarázni. legalább is elfogadhatóan.
2011. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tudom mi történt este,csajoztam szórakoztam,ittam táncoltam,jó volt:)
2011. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen, de a cél nem az volt, hogy ennyire ne emlékezzek semmire, csak nem érzékeltem rendesen a határokat és mondjuk alapból jobban ütött az alkohol, mint szokott és ez lett a vége. Csak szórakozni akartam, nem tudatosan ittam le magam a sárga földig. Szerintem ők se tudatosan csinálják.
2011. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az ilyen bulikon, ilyen emberneknél ne keresd az értelmet. ezt nem okkal csinálják, max a destruktív hajlamok miatt. ha nem érzel semmit, nem fáj semmi. amikor padlón vagyok, én is ezt csinálom, de van h csak véletlenül túllépem a határaimat
2011. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért isszák le magukat annyira?"


Mert jól esik. A gátlások oldódnak, és ha feloldódtak, akkor már nem igazán érzékeléd hogy 3 vagy 4 pohár csúszott e le.


"Mi a bajuk?"


Sok minden. Társadalmi elégedetlenség, szociális problémák, beilleszkedési gondok, munkahelyi stressz, sikertleneség, stb...1000 + 1 oka lehet.

Az alkohol ezekre nem megoldás, a lényeg azon van, hogy 1 estére az ember legalább totálisan elfelejtse ezeket.

2011. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!