Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg "manapság" ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg "manapság" ciki lehetek? Hogy vélekedtek a "kifutó modell alkatú" lányokról?

Figyelt kérdés
180 cm magas vagyok, és tisztában vagyok vele hogy a testsúlyom sem arányos ezzel (53 kg). Kicsi a mellem, de idáig jól éreztem így magam. A barátom, és barátnőim állandóan cukkolnak hogy már túl vékony vagyok. Konkrétan kitüntetettnek érzem magam az "antinőiesség" érdemjegyére a szemükben. Próbáltam hízni, de csak gyorstalpalt amorf lettem tőle, és hamar visszafogytam akaratlanul. Sok helyen látom, és olvasom hogy manapság ciki a "gebe". Oké nem vagyok fürdőruha/ estélyi/ koktélruhás stb modell alkat, de így is szarul érzem magam hogy boltokban a magasságomhoz megfelelő méretek kb L es XL es méretekben kaphatóak csak amik lógnak rajtam. Már rosszul érzem magam az alacsony bögyösebb,teltebb, "van mit rajta fogni" nők társaságában, és igyekszem hátra húzódni. Egy időben felléptem modellként kifutón, de az életben teljesen pocsékul érzem magam most már hogy ilyen vagyok. A barátommal sem merek mutatkozni lassan, mert nem vagyok az a "van rajta mit fogni csaj". i hogyan álltok ehhez? Én már teljesen össze vagyok zavarodva.
2011. jún. 6. 01:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat. egy kis korrigálásra szorul a kifejtésem. Szóval ruhát nem kapok megfelelőt magamra csak L XL- es méretek az esedékesek. És a "i hogyan álltok ehhez?" - Ti hogy álltok ehhez?
2011. jún. 6. 01:36
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
érdekes módját választottad a hencegésnek :)
2011. jún. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen. Pedig írhatnám azt is hogy amúgy kedves természet vagyok, és tisztában vagyok az ízlések és pofonok törvényével, de valóban érdekel.
2011. jún. 6. 01:41
 4/19 tetro ***** válasza:
28%
kép nélkül ezt nem lehet megítélni
2011. jún. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamivel nem vagy kibékülve magadon,akkor a.) vagy megváltoztatod, b.) végre képes leszel elfogadni és akkor talán még kisugárzásod is lesz.

Hordj azt ami tetszik, vagy varrattass ruhákat.


Ja és lehetőleg ne legyenek olyan barátnőid,akik mellett csúnyának érzed magad.Magyarán legyenek külsőre hasonlók hozzád.

Az meg kiváltképp érdekes, hogy voltál kifutón és ott sem kaptál annyi visszajelzést a külsőddel kapcsolatban hogy ne itt kelljen firtatni.


Ja és egy szép arc sok mindent megold.

2011. jún. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

Hát ja nem a legjobb alak, épp az alacsony de van mit fogni lányok a népszerűbbek most nagy mellel, tehát te pasinak jó lehetsz 180centivel de nőnek nem neveznélek az biztos.

21f

2011. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom (és az ezzel járó kisugárzás) többet számít, mint a paraméterek.


Ha cukkolnak, akkor milyen barátok azok? Érdekes..

2011. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

egyébként attól h cukkolják, még lehetnek jó barátok, max ők nem érzik ennek a súlyát...

kicsit tényleg túl vékony, de ne foglalkozz a 'trenddel' e téren, mert úgysem érdekel senkit. barátodnak így tetszel, többiek véleménye meg számít ? NEM igazán.

egyébként inkább lennék én is 180 ( 170 vagyok) minthogy mondjuk 150 akármennyi legyek, mert attól undorítóbb nincs, amikor valaki még az 160at sem éri el, amorf kis rövidlábú torzszülött, és arra veri magát, hogy húú de jó neki mert kicsi, meg csöcsös. :D hát szerintem inkább szánalmas.

legyél büszke inkább a magasságodra. :)

2011. jún. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: Szerinted a "kis amorf rövidlábúak" tehetnek arról, hogy alacsonyak? Nem hinném. Annyit csinálhatnak, hogy elfogadják, hogy ők soha nem lesznek modell alkatúak. Gusztustalan egy hozzászólás volt a tiéd. Én sem fikázom a magas csajokat csak azért, mert én nem vagyok az.
2011. jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
nem kapsz otthon elég szeretetet
2011. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!