Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú-Lány között lehet barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány között lehet barátság?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint igazi barátság kizárt lehet fiú-lány között.

Egyesek szerint meg lehet...

Na O.o most melyik az igaz?!


2011. jún. 18. 00:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt szerintem senki se vitatja. De Alapból sehogy se lehet
2011. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy van-e, akkor a válasz az, hogy igen. (több esetben is előfordul, hogy a két fél valamilyen okból csak barátkozni akar)

Ha az a kérdés, hogy minden embernek lehet-e ellenkező nemű barátja, akkor az a válasz, hogy nem. Mert vannak, akik nem tudnak egy másik neműre csak barátként tekinteni. Ezzel nincs semmi baj, egyénfüggő.

Tehát igen, lehet barátság fiú és lány között (én is tanúsíthatom), de nem minden ember képes az efféle kapcsolatokra.

2011. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz csatlakoznék. Bizonyos, ritka esetekben előfordul, hogy tartalmas, lelki baráti kapcsolat (nem haverság!) van férfi és nő között, úgy, hogy egyik fél sem akar a másiktól semmi többet.

Ez csak akkor működik, ha egyik félben sincs a másik iránt fizikai vonzalom.


De szerintem ez ritka. 10 esetből 8-ban az egyik fél vagy többet akar a másiktól barátságnál, vagy nem baráti kapcsolat, hanem haveri viszony van köztük.

2011. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
és szerintetek nincs az az idő amikor a maradék kettőnél is hirtelen valami változik?
2011. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
01:32 vagyok. Igen, működött volna, hogyha nem is jelenik meg egyáltalán ez a vonzalom. Mivel 3 évig nem volt. Miután már megjelent nehéz lett volna elfojtani, de ha mégis sikerül, akkor is ott lett volna a levegőben körülöttünk, hogy valami már nem oké...
2011. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan, hogy "hirtelen változik", nincs. Ahogyan írtam is, az igazi férfi-nő barátságban nincsen fizikai vonzalom egymás iránt. Szerintem ez egy olyan dolog, a szikra, a fizikai vágyódás a másik iránt, hogy vagy van már kezdetben is, vagy nem is lesz soha.


Ha egy barátság "hirtelen változni" kezd ellentétes neműek közt, akkor nem a ritka kivételek példája volt.

Hanem annak a példája, hogy a nem baráti érzések már kezdettől is ott lappangtak egymás iránt, csak idővel már nem sikerült őket elfojtani. Szerintem:).

2011. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mert akkor miért van az, hogy ha valaki egyáltalán nem tetszik, egy idő után mégis, utána másképp nézel rá, pedig korábban kifejezetten nem tetszett.
2011. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Egyébként én már próbáltam fiú fele közeledni így barátként, de egyszerűen nem lehetett semmi, mert nagyon tetszettem neki, és ha már csak hozzáértem véletlenül is félreértette kb..és nem csak ő vele volt így.:( Az exemmel is próbáltam jóban maradni, barátként. Működött is, ha nem beszéltünk 20 percnél többet..aztán hadd ne mondjam, egyszer egy egész délután "együtt voltunk" egy kertipartyn, beszélgettünk. Már aznap éjjel az ágyban kötöttünk ki. Akkor és ott nem feküdtünk le, de egy hét múlva igen. Róla se gondoltam hogy kezdeményezne:D

Egyébként ha az egyik félnek egy kicsit is tetszik a másik, szerintem nem igazán működhet az az igazi barátság, max. haverság. Igazi, mély barátság esetén sok mindent elmondunk a másiknak, ami azért eléggé, már túlzottan is bensőséges és meghitt dolog..legalábbis szerintem..azonos neműek között oké nyilván de ellenkező neműek között véleményem szerint nagyon ritkán működőképes dolog ez.

2011. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Na,köszi a válaszokat (örülök hogy ennyire felkapott lett a topic) :)
2011. jún. 18. 22:06
 30/31 anonim ***** válasza:
Na és a te véleményed, álláspontod?
2011. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!