Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnák felszedni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnák felszedni normális, kultúrált és nem elkényeztetett?

Figyelt kérdés
Volt már 15 csajom min,de mindegyik vagy kihasznált,vagy esetleg kultúrátlan volt vagy hisztis volt már ha 1 szem esső ráesett a fejére akkor most megyek mert szé megy a hajm sorolhatnám...Hol tudnék 1 normális,és a fenti kritériumoknak megfelelő csajt találni aki nem csak kihasznál?
2011. jún. 18. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Normális,kultúrált és nem elkényeztetett lány...sokat akarsz.Senki sem tökéletes.Ne szőke cicababát szedj fel.
2011. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát az írásod alapján épp az ilyen kulturálatlan csajok illenek hozzád. Egy kulturált nő sem fogja szívesen venni a közeledésed.
2011. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki így indít,tuti nem is volt még csaja egyáltalán XDDDDD
2011. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem már meg, ilyenkor hol van a kezed amikor éppen kihasznál?

Én biztos igaz hogy oda-vissza játszós pofont adnék neki ha megpróbálna csicskának nézni

2011. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Talán tanulj meg írni elég parasztos vagy vicces hogy neked kell "kutlúrált" csaj xD amúgy meg ilyen az élet ez van keress és ne sírj
2011. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ATYAÚRISTEN!

Komolyan mondom kiégett a szemem, miközben ezt elolvastam. :D

2011. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azóta ezen röhögünk...


"hogytudnák főszedni kútúrált csajt he?"


LOOOOL

2011. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"vótmá vagy 15 csajom vágod? de mindegyik hótsuttyó vót,még


a esernyőt se ismerték" DDDDDDDDDD

2011. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értelmes választ vártam,nem azt h osszátok az észt,1bakit írtam és azon röhögtök jók vagyok ;) ha kulturáltságról van szó akkor ti elvesztetek az alján ;)
2011. jún. 18. 22:26
 10/21 anonim ***** válasza:

A 15 csajt te "baki"-nak nevezed?


Én egy oltári nagy gurításnak XDDDDD

2011. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!