Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik, de nem merem megkérdezni tőle, hogy én bejövök-e neki. Megkérdezzem a barátnőjétől, hogy szokotte beszélni rólam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel minden szerdán és csütörtökön találkozok, mivel hogy egy helyre járunk edzésre, és nekem nagyon bejön, de nem merem tőle megkérdezni, hogy ő mit gondol rólam, több lehetne-e mint barátság..

Szoktunk beszélgetni, edzések után mindig elmegyünk(többen) és megiszunk egy üdítőt, és sokszor megölelem, és ő is engem, és úgy megyünk el a cukrázdáig, de én nem mertem még megkérdezni tőle:(

Ő pár nap mulva megy el nyaralni és egy honapig nem fogom látni.

Nem akarom megkérdezni tőle, mert ha esetleg lebőgnék, nagyon rossz lenne, hogy minden szerdán és csütörtökön kellene látnom, és nem tudnám elkerülni, meg stb..

Nagyon ciki lenne beszélni a barátnőjével, hogy ő szokotte mondani valamit rólam, vagy hasonlókról beszélni?


2011. jún. 25. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha meg szokott ölelni, az már több mint barátság. Egy lány nem ölel meg csak úgy fiúkat... kérdezd meg, hogy mi lenne, ha egyszer kettesben mennétek üdítőzni/fagyizni. TUTI igent mond, fogadhatunk is tőlem (problem ?) . ha jól sikerült hívd el még 1x valahová. Ha oda is igent mondd (márpedig azt fog) akkor ő is érez valamit. :DD
2011. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nyugodtan beszélj a barátnőjével :) Meg is kérheted, hogy kérdezze meg a lányt arról, hogy tetszel-e neki. Ha megtudod, hogy igen, akkor már csak rajtad áll :D
2011. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leirni, hogy 1x elmentünk valahová, csak 3man voltunk ott, a 3madik személy mondta na jó én megyek, és erre a csaj is elment:(

Valamiér nem akar kettesben maradni velem:((

Ez akasztott ki eléggé:(

2011. jún. 25. 00:30
 4/13 A kérdező kommentje:
És a barátnőjétől hogyan kérdezhetném meg?:S:S
2011. jún. 25. 00:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Most ez biztos sok embernek nem tetszik, amit írni fogok, de szerintem még véletlenül se említsd meg a barátnőjének, mert neki az lesz az első, hogy megmondja a csajnak, hogy te mit mondtál. Tegyük fel, a csajnak tetszel, és a barátnőjének is, akkor sima ügy segít neked, de lehet h a barátnője féltékeny lesz a csajra, valamint az is lehet, hogy neki nem vagy szimpatikus, akkor meg lebeszél rólad a barátnőjének. És akkor itt még csak a barátnőt elemeztük... Szóval azzal foglalkozz, aki kell neked! Tényleg hívd el valahova, ott esetleg utalhatsz rá, hogy tetszik neked, de nehogy szavakkal, hanem pl érj hozzá párszor, de csak óvatosan, és viccesen, majd figyeld, mit csinál, ha elhúzódik tőle, vagy nem tetszik neki, akkor egyértelmű, de ha kapsz hasonló jeleket, akkor van esélyed. Próba cseresznye :)
2011. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én nem tetszek a barátnőjnek, és baráti viszonyba vagyok vele:P
2011. jún. 25. 08:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt hogyan érted pontosan? Tehát a barátnőjének tudod, hogy nem tetszel, akkor hogyan gondoltad, hogy majd ő segíteni fog?
2011. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha elfelejted a barátnőjét, felesleges belekavarni a dologba. Foglalkozzál csak azzal, aki neked kell.
2011. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Huh, ez majdnem hasonlít az és helyzetemre, nah de a lényeg: Ha annál a barátnőjénél te és a kiszemelted nem vagytok egy "barátsági szinten" (ezt most nem tudom ilyen későn máshogy megfogalmazni) akkor eszedbe ne jusson belekeverni őt, mert kétlem hogy pozitívan jönnél ki a dolgokból. És amúgy egyszerűen találkozzatok, az elején nem kell fél napokat együtt lenni, csak szépen lassan, de de kapod majd a jeleket, ne habozz lépni, mert Neked kell majd (valszeg).
2011. jún. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló...ez teljesen abszurd és hülyeség, hogy egy lány nem ölel meg csak úgy egy fiút... nekem is nagyon sok fiú barátom van, akiket rengetegszer megölelek, mégis CSAK BARÁTOK. Egyébként szerintem nyugodtan kérdezd meg a barátnőjét és ő biztos tudna erről nyilatkozni. Aztán ha "olyat" mond, akkor jöhet az első lépés ;)
2011. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!