Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ezek alapjan szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ezek alapjan szerintetek komoly a csaj, vagy ugyanolyan komolytalan lany, mint a tobbi 18 eves csaj?

Figyelt kérdés

Egy olyan faluban lakom, ahol a lakossag szama kb 2000. Mindenki ismer mindenkit, ha nem mas latasbol. En azonban most figyeltem fel egy csajra. 18 eves aranyos, mosolygos lany; eddig nem is ismertem ot (mai napig nem tudom, hogy miert, mivel az osszes osztalytarsat ismerem)

Nem tudom, hogy csak nekem tunik ugy, de teljesen mas, mint a tobbi vele egykoru csaj. Egy bulin veletlenul osszefutottam vele, 18 ev alatt egyszer sem lattam buliba, itt a falunkba. Nagyon jol nezett ki, egy miniruha volt rajta, egy magassarku cipovel(nagyon jol oltozik, tudja, hogy mik azok a ruhak, amiket egy ferfi kedvel egy non) leultem vele beszelgetni es nagyon kedves volt, viccelodtunk, megprobaltam kicsit fogdosni, vartam mi lesz a reakcioja, de mindig ellokte a kezemet, kinaltam sorrel, amire azt mondta, hogy nem iszi; cigarettazni se lattam; egyszoval komoly lanynak tunik, es mivel en mar 30 eves vagyok, es nincs komoly kapcsolatom, gondoltam igencsak megfelelne nekem egy ilyen...


2011. júl. 1. 14:05
 1/7 szucseni ***** válasza:
71%

Hát először is .. nem hiszem hogy minden 18- éves lány komolytalan lenne... ez fájt..


Másodszor is.. sztem normális lány lehet attól h nem iszik nem cigizik... ismerek ilyet és attól függetlenül buliznak mint az állat.. de a kor különbség rengeteg...

ő még élni akar amíg te már család.. stb stb...

2011. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szucseni ***** válasza:
Jaaaah bocsi 17/L
2011. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elni akar.... Felolem eljen! En nem tartanam vissza! Csak nekem egy olyan csajra van szuksegem, aki komoly. Amugy, mint ahogy mar mondtam NEM jar bulikba, nem szeret tancolni... Inkabb beszelgetni :)
2011. júl. 1. 14:52
 4/7 szucseni ***** válasza:

Hmmm...


Igen akkor ő elég komoly....sőt nagyon..

2011. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem megjátssza magát. Teszteld le. Csinálj olyan dolgot, amire nem számít: ijeszd meg, csapj oda egy szalvétával de ne durván stb. A reakciója sokat elárul.

34/F

2011. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szucseni ***** válasza:

Hmm elég érdekes... tesztelés.. :D


Meg ijeszteni... ez milyen dedós módszer?? :D

Abból nem fog kiderülni h komoly e vagy nem... de lehet többet a közelébe se megy .. megmondja mi egy hülye a szalvétával ütögeti.. :D ez még elmegy alacsonyabb korhatárban..hülyéskedés céljából de nem egy 30 évesnek.. :D

2011. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Eheh hát nem mondanám. A nem cigizést alkoholt nem mondanám komolyságnak. Mondjuk ennyiből nehéz megmondani, de azért sok minden lehet. Ha visszahúzódó csöndesebb annak csomó oka lehet, lehet szorong valamiért, fél, most nevet attól még belül simán. Azt lehet kiderül róla később hogy mekkora party örült. De az is lehet hogy ő így tök jól van és semmi gond.


Mindenesetre szerintem nem komolyabb, nem is feltétlen érettebb. Ellenkezője sem csak ő bulizás helyet beszélget.


[link]

2011. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!