Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves lány és 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány és 35 éves férfi? Nem gáz a korkulönbség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:37
 1/7 maziii válasza:
Szerintem, ha szeretitek 1mást nem, meg persze, ha mind2en 1edülállóak vagytok...
2011. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

A férfinak nyilván csak mostanra gyűlt össze annyi pénze, hogy a nők figyelmét felkeltse.

2011. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HA megértik egymást és szeretik egymást nem baj,és nem gáz!Te lány vagy kedves kérdező?
2011. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok , mindketten egyedülálloak vagyunk és nem a játszik szerepet a nem létezo pénze :D
2011. júl. 3. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy a fenébe tudtad meghódítani?Mert én nem tudom a kiszemeltemet,nem engedi a szívét!
2011. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne az?Igazából ha nagyobb lenne,az se lehetne probléma,mert nem kell más véleményével foglalkozni. Talán esetleg később okozHAT gondokat,de akkor sem törvényszerű.
2011. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazabol en is meglepodtem. Eloszor azt hittem, hogy lehet beszelgetni se fogunk tudni, nem lesz kozos temank vagy nemtudom. De aztan kellemeset csalodtam. Nagyon jol megertjuk egymast, nagyon hasonlo a gondolkodasunk. De konkret tanacsot sajnios nem tudok adni.:p
2011. júl. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!