Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a romantikus pasikat? És létezik olyan lány, aki nem annyira nézi a külsőt, hanem inkább a belsőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de eddig nemigen sodort felém ilyesvalakit a sors.:)
2011. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 csakegyperc válasza:

Szerintem minden lány szereti a romantikus pasikat. :)

És mostanság már sokkal többet számít a belsőd, mint a külsőd. A végén úgyis a kettő fogja eldönteni, min áll a dolog. Ahogy szokták mondani " A külső megfog,a belső megtart" A külsőség múlandó.. Viszont a belső értékek nagyon fontosak,mindenkinek.

2011. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik a romantikus pasikat, én is. Szerintem minden lány nézi a külsőt, (más kérdés, hogy kinek mennyire fontos szempont) viszont minden lánynak más tetszik. Aki az egyik lány számára álom pasi, az a másiknak egy rondaság.

Én is voltam szerelmes olyan férfiba, akiről mindenki (szó szerint mindenki) azt gondolta, hogy szörnyen ronda.

2011. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Olyan lány nincs, akinek a belső fontosabb, mint a külső. Annak se, aki ezt állítja.
2011. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

a túl romantikusat nem szeretem valahogy nem tudom elképzelni ahogy vadul tépi a hajam és közben üvölt mint egy állat. hehh-hehh...

de igen, egy idő után a belső fontosabb lesz... főleg a belső zseb.

2011. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs ilyen lány, vagy csak felém nem sodort még a sors egyet sem. 25/f
2011. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nyilván valamilyen szinten neked is számít a külső.:)

Az már más kérdés, hogy a szépség teljes mértékben relatív. Azokat a lányokat pedig messziről kerüld el, akik csak villogni akarnak a párjukkal a többiek előtt.

20/L

2011. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek annyira idióta kérdések szerintem. Nyilván a legtöbb lány szereti ha kedvesek vele és törődést kapnak. Aztán erre most jöhetne a másik csoport, aki erre azt mondja hogy "ja de mégis a bunkókkal jönnek össze aztán sírnak" stb stb. Egyszerűen normálisnak kell lenni, izgalmasnak, férfiasnak. A férfiasság meg azt takarja hogy határozott vagy, mindig tudod mit kell csinálni, akár 30 évesen is tudsz 5 évesként viselkedni, de mindig tudod mikor kell komolynak lenni, tiszteled a barátnődet. Kb ennyi, azt hogy a külső is fontos nem írom, mert egyértelmű. Egyetlen 150 kilós srác mellett elhaladva sem gondolja majd még egy ronda csaj sem azt, hogy "hú biztos milyen jók a belső értékei". Nem arról van szó hogy mindenkinek Brad Pittnek kell lennie, de igenis fontos a külső, csak sokszor sokan nem a saját kategóriájukban keresnek, pedig ez is lényeges lenne, hogy senki ne tegye túl magasra a mércét..
2011. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a romantikus pasikat:) Nekem mindig is volt egy ideálom, de a mostani páromba a belső értékei miatt szerettem bele. Nem egy adonisz-típus (nem csúnya, csak eddig az ilyen típusúakat néztem meg), de jól ért a szavakhoz és figyelmes:) Egyszerűen imádom:)
2011. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16:21 Annyian jönnek ezzel a "saját kategória" szöveggel, pedig a valóság az, h a ronda lányoknak se kell ronda pasi. Ha nem találnak olyat, aki legalább átlagosan néz ki, és nem a külső számít neki, akkor inkább egyedül maradnak.
2011. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!