Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sráccal megismerkedtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal megismerkedtem az első randin minden oké volt, de utána olyan fura. Mindig hív de azt várja el hogy én menjek x helyre ahol ő van és ott talizzunk. Normális ez? Ha este 10 kor már nem megyek randira azt mondja holnap ő se ér rá.

Figyelt kérdés
mi baja az ilyeenek? elvárja hogy én ugráljak?ja és miért mindig fontosabbak a haverjai mint én?mit tegyek?
2011. júl. 8. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A fiúknál ez normális h a haverok az elsők! meg kell szokni! Majd idővel megszokod! Viszont elég lusta ha nem képes elmenni oda ahol neked jó! Beszéld meg vele és próbáljatok olyan megoldást találni ami mind a kettőtöknek jó!
2011. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pihentesd.

Na nemárhogy ő ugráltasson. Ha akar vmit majd rájön...

2011. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de azt is elvárja hogy este 10 kor kocsmába menjek vele egy kávéra...oda visz mindig ahol a haverjai vannak haverjai nélkül nem voltunk még csak egyszer..
2011. júl. 8. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki h ez neked nemjó! És ez bunkóság sztem!
2011. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még csak ismerkedtek, de egyetlen olyan randitok volt, ahol kettesben lehettetek?


Hagyd ott a francba, erőlködni sem kell vele.


Szerintem az a minimum, hogy az első 4-5 randit kettesben töltitek. Mikor még egymást sem ismeritek igazán, ott semmi keresnivalója a haveri társaságnak.


Szerintem ez a srác csak villogni akar veled a haverjai előtt.

2011. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az lehet...
2011. júl. 8. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!