Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltunk fürdeni az 1ik haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltunk fürdeni az 1ik haveromnál és ott volt 3 lány osztálytársam és 1 fiú, és az 1ik csaj megkérdezte hogy adhat e puszit és mondtam hogy lehet és utána megkérdezte hogy adhat e a számra?

Figyelt kérdés
a csaj nem rosz (kinézetileg) normál - jó között van a segge meg a többi is.... amikor a 2dik szájra puszit adta akkor azt monta hogy baráti (Nem értem hogy a barátodat szájon puszilod) és utána mikor mentünk el akkor adott egy búcsú puszit!!!Szerintem nem baráti alapon mén a puszija de jóvan.... Mit csináljak nem sok csajjal voltam eddig de viszont csajozás valahogy mén, rendes gyelves csókot még nem csináltam!!!! mit csináljak hogy jobban elcsábítsam és hogy eljussunk sex vagy aa nyelves csók felé????
2011. júl. 9. 22:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Jó de hogy jönnek ide a lovak? (mén)
2011. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ez ilyen beszólás, rövidítés féle!!! Írjam úgy hogy megy?
2011. júl. 9. 22:51
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Először jobb lenne, ha azon fáradoznál, hogy miként tanulhatnál meg helyesen írni...
2011. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
jujj de elegem van!!!!!Nem rég kezdődött a szünet.... most lazítok!!!!
2011. júl. 9. 22:57
 5/24 mimano ***** válasza:
80%
Bizony, az iskolát látogatni kéne... Főleg a nyelvtanórákat!
2011. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.Ne haragudj de én nem vágom a legújabb szlengeket, köszi, hogy lefordítottad.

Egy olyan fiúnak aki nem tetszik a lánynak vagy pusztán csak barátként gondol rá az nem ad szájra puszit neki.

Tehát már eleve jó eséllyel indulsz. Legyél kedves, vidd el moziba ilyesmik. Ebből tudni fogja, hogy többet akarsz tőle.

Ha csak szexre kell, azt meg is mondhatod neki, mert átverni nem szép dolog.

2011. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Most miért vagytok ilyen szemtelenek!!! Kérdeztem valamit!!!

Örülnék ha válaszolnátok normálisan rá!!! Köszönöm

2011. júl. 9. 22:59
 8/24 A kérdező kommentje:
nem csak sexre hanem mindenre!!!! Mozi nincs itt a faluba (faluba nagyon nagy faluba lakok). Gondoltam rá hogy cukrászdába elvigyem de még nem tudok semmit hogy mi van??!!??!!
2011. júl. 9. 23:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó a cukrászda is, hívd el és kiderül. Ha csak magadban töprengsz akkor nem jutsz előrébb.
2011. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tudom, de az hogy lehet hogy nem sokat csajoztam és így megy a csajozás???
2011. júl. 9. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!