Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni fogok. Gáz lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok. Gáz lenne a barátnőmet is magammal vinni? Még nem volt kapcsolatom és félek egyedül találkozni a fiúval 19 éves.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. júl. 19. 10:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom ez valami internetes kapcsolat? De mindegy is. Randi nyilvános helyen, ott találkozni, ott elválni. Extra bebiztosításképpen megteheted azt, hogy megbeszéled a barátnőddel, hogy ez meg ez a srác neve, itt találkoztok, eddig és eddig felhívod, hogy hazaértél, minden rendben. És akkor tudja, hogy ha nem érkezett hívás, akkor gáz van és hívja apádat/rendőrséget/stb.


Nem tudom egyébként mit kell ezen szórakozni, kedves válaszolók, annyi alja ember van, meg mit tudod te a kérdező előéletét, nem alaptalanul tart ettől azért. Már ha jól értem a kérdést.

2011. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ilyen hozzáállás mellett még nem vagy érett egy kapcsolatra..a pasinak is jobb,ha lemondod a randit..semmi értelme..várj,amíg felnősz a dologhoz és nem úgy tekintesz egy randira,mint a 14éves,akinek nőgyógyászhoz kell menni..

20/L

2011. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha interneten ismerted meg és attól félsz, hogy nem jön be, vagy vmi pszichopata, akkor csináld azt amit én. Beszéld meg egy barátnőddel, h randi közben véletlenül összefussatok, vagy szándékosan, csak annyira, hogy odaadj neki egy CD-t (én ezt csináltam:)). Ha semmi gáz a sráccal, akkor ott helyben el is köszönhetsz a bnődtől, ha meg nem szimpatikus a fiú, akkor meg ott helyben véget vethetsz a randinak és elmehetsz a barátnőddel. Nálam szerencsére minden rendben volt, azóta is együtt vagyunk a fiúval, de én azért vetettem be ezt a trükköt, mert csak 1 hete beszélgettünk neten, és akkor hívott el egy esti koncertre. Egyébként képzeld a szórakozóhelyen meg az ő haverjai is ott voltak, szóval nemcsak én biztosítottam be magam. :D
2011. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom internetes kapcsolat:) Én is az interneten keresztül ismerkedtem meg a párommal, de én egyáltalán nem aggódtam, mivel ő mondta, hogy először eljön hozzánk, bemutatkozik anyukámnak, hogy tudja nem valami szatírral randizik a lánya, szóval nekünk szuperül sikerült, és már lassan egy éve együtt vagyunk:)

Viszont nem gondolom, hogy jó ötlet lenne a barátnődet vinni, még duplarandira sem. Velem volt olyan, hogy a barátnőm vitt engem, a jelölt meg a haverját, hogy akkor duplarandi... Nekem nem tetszett egyik sem, bezzeg én mindkettőnek, szóval ők összevesztek rajtam, meg még a barátnőm is fújt rám. Szörnyű volt.

Én is azt mondom, hogy valami nyilvános helyen, kávézóban, mekiben, vagy ha másik városban lakik, akkor mutasd meg neki a várost. Nem tudom mióta ismerkedtek, mi már két hónapja beszélgettünk, mire talira került a sor, szóval én tudtam volna az ilyen jellegű aggodalmaimról beszélni. Nyugodtan megmondhatod a srácnak, hogy szeretnéd, ha valami kávézóba mennétek, állod a te részed (gondolom úgysem engedi, de azért illik felajánlani így, szerintem). Biztos megérti, ha normális a srác. Majd írd meg hogy mi volt. Sok sikert!

2011. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%

Jegyezd meg amit mondok. Én, hogyha egy egész lánycsapat állítana be a randira, akkor felállnék, és szó nélkül kimennék az étteremből. Egy randi nem a gyávaságról szól (már bocs), hanem arról, hogy bátran meritek szeretitek egymást. Mellesleg meg, mivel gondolom nyilvános helyen lesztek (étterem, park), nem tehet semmi olyat, ami gáz számodra. Egyedül, bátran!

16/F

2011. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam így, hogy egy találkára (ha csak 20 perces is volt) az akkor körülrajongott csaj elhozta magával a b.nőjét. Szörnyű volt, 20 percig álltunk egymással szemben, 3 percenként meg is szólaltunk, pedig kettesben tök jól elvoltunk. Az volt a pláne, hogy odáig voltam örömömben, mert a csaj születésnapi tortát sütött Nekem, de egyszerűen nem tudtam micsinálni, mert volt ott egy harmadik is. Szóval sztem egy randi arról szól, hogy 2 ember találkozik egymással. Max kérd meg a b.nődet hogy kísérjen el a találkahelyig, vagy hogy hívjon fel 1 óra múlva. De ha tetszik a srác, akkor egyedül menj, mert belebuksz :)
2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Igen internetes kapcsolat lenne... Jól van lenne harapjátok a fejem.. csak mégis hogy bebiztosítsam magam de mind1. Elmegyek egyedül.. Köszönöm a válaszokat!:)
2011. júl. 19. 12:14
 28/32 anonim ***** válasza:
Interneten ismertem meg a páromat, nem kell vinni barátnőt. Találkozzatok nyilvános helyen, hogy ha esetleg valami gonosz ember lenne :D és maradjatok is ott. Vész esetén találjatok ki valami jelet, hogy pl. barátnőd felhív, mintha fontos lenne elmenned.
2011. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
vidd el az egész családot... -,-"
2011. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer voltam így mikor a kiszemelt lány hozta bnőjét a randira. Azóta csak a bnőjével beszélek. :D
2011. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!