Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam hogy tetsszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam hogy tetsszem egy csajnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok h csináljam h tetsszem neki ?? ö 14 én 13 vagyok Ha valakinek van ötlete pls irja le!! thx
2009. ápr. 2. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Kapj a kezedbe egy helyesírási szótárat és magolj. Utána meg csak add magad.
2009. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem ennyi idősen így arc nélkül nem lenne pofám irogatni nem, hogy még 13 meg 14 évesen csapjam bárkinek is a szelet meg egyebek..
2009. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérlek,szerintetek ez a jó válasz???

Mégis ti mikor keztétek?20évesen?

Ha azt mondod fiatal vagy még ehez,attól ugyanígy fogja csinálni.

Egyébként add önmagad!!!:)

Hajrá:)

14/L

2009. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barátnőm 14-15 éves koromban, de szerintem ha az ember ilyeneket kérdezget, akkor már baj van:P és 3 évvel ezelőtt is tudtam helyesen írni. 18/F
2009. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Amit már mondtak, én is azt tudom csak mondatani.Legyél önmagad és ne hazudozz össze-vissza, mert annak semmi értelme sincs, főleg ha komolyabb kapcsolatra vágysz.Idővel, vagy azonnal is rájönnek a csajok arra, ha ferdítesz.Add tudtára, hogy tetszik neked.(Mond meg neki, vigyél virágot, hívd el valahova és biztosan értékelni fogja.)
2009. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

virágot? hát necces szerintem írj ki neki valami jó kis zenei cd-t amiket szeret ezzel tudni fogja hogy ismered nagyjából a zenei tetszését ha mindenképp ajándékot akarsz de szerintem ez fölösleges


jah és a helyesírás hogy kicsit engem is le lehessen pontozni ha egy szót rosszul írsz le akkor szépen aláhúzza piros színnel

2009. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:08-s válaszoló: igen, valakinek még sajnos 20 évesen sincs senkijae.....:S 14 évesen örültem h luk van a ....gemen!
2009. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális, h ennyi idősen csajozni akarsz. Legyél kedves, mosolyogj sokat, öltözz és nézz ki igényesen , ápoltan és legyél magabiztos, de ne bunkó/felvágós!


Aki meg a korával jön, h "én ennyi idősen" az maradjon a háborús sztoriknál és gondolkodjon el azon, h van-e más erénye azon kívül, h sokat élt, mert ciki, ha csípőből ez az első, amire fel próbál vágni... Nem a kort kell tisztelni, hanem amilyen utat bejártak addig (ha bejártak)...

2010. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!