Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jon be egy 13 eves csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jon be egy 13 eves csajnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 19:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
67%
30y, masni, szemcsi
2009. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%
Jó nagy rózsaszínű NYALÓKA! Azzal ellesz órákat és legalább tanul is valamit majd.. :DDD
2009. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó válasz NAGYON találó :D

[link]

Tuti siker ;DD


(Még ilyen hülye kérdést...)

2009. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%
Az apja a szobába ha te is bent vagy... Öcsém mennél inkább a játszótérre hintázni, vagy biciklizni. Én azt csináltam 13 évesen
2009. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
51%
én a fiúknak a dolgait keresem. nekem pl: ha vki rendes. normális. kezdeményez. nem menőzik. molyog.vicces
2009. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
38%
Fagyiztasd meg!!!
2009. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
40%
Na jó ezek a válaszok nekem fájnak._. 1 babribaba tut nem és az 6 éves korban norm. ._. az a pusikeddols v mi a thököm az állatira nem._. am meg attól függ h milyencsaj...:Dén pl utálom a rózsaszint és az ilyen HP-s cuccokat...Srácokból azok jönnek be akik értenek sok dologhoz és jofejek:)Viccesek pl tőlem msn-en (igaz h csak haver)de ugy köszön el h csokollak (nekem non teccik a srác...)Azt nagyon csípem hogy folyton férre írja és nekem írja amit a csajának akart és ebből tom hogy mijenlenne pasinak...:) mondjuk lehet hogy csak eljátsza...nekem pl ez jön be:)de fontos hogy ne üss meg egy lányt h ő üt próbáld inkább lefogni a kezét...DE NE ÜSSD MEG!!!bb remélem segítettem^^ 12/L
2009. dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
68%

NEM TE!! xd

Am meg külsőre nekem mélybarna szemek, sötét haj, legyen magas és izmos (na jó azé ne olyan undorítóan csak normális értelemben) és ne úgy öltözzön mint egy b*zi!!

Belső tulajdonságok: udvarias, kedves, figyelmes, SZERESSEN IGAZÁN ÉS TISZTA SZÍVBŐL (bízok benne h van ilyen lehet h rózsaszín ködben élek nem érdekel), férfias, megértő, romantikus.

Nekem ez pont megvan ugyh nem panaszkodhatok, neked meg hajrá!! (bár igen egyedi vok szal nem bizti h annak a csajnak is ez jön be ami nekem) am társadalomismeret alapján azt mondanám h a legtöbb csajnak a szőke haj és a világosbarna szemek... én erre azt mondom h uhh

Na mind1 sok sikert!! :D:D

2009. dec. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én annyi vagyok és az olyn fiúkat szeretem, akik elég érettek, tehát nem viselkednek úgy mint sok 13 éves fiú pl. (pl. idiótán hangosn röhögnek és nem vicces hülyeségekkel basztatnak) ngyon jó, ha a srácnak vicce, esetleg ironikus megjegyzései vannak, fontos hgy ne legyen bunkó (mindkét értelemben) nem hátrány persze, ha helyes :) de szeméy serint nekem az számít, hgy ronda nelegyen, nem pedig az hogy helyes legyen! Fontosnak tartom, hogy érett legyen arra, hogy simán megcsókoljon és zárójelesen ha idősebb, tudja hol a határ:) remélemsegítettem
2010. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Utolsó 3 válaszolónak nem hiszem el h 13 évesek, kb úgy fogalmaznak,mint egy 20 éves:O nemcsoda hogyha már barátjuk van:O
2010. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!