Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha leszólít egy ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha leszólít egy ismeretlen csaj, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
16/L
2009. ápr. 3. 16:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jaa. és köszi a válaszokat.:)
2009. ápr. 3. 18:23
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha épp nincs barátnőm, akkor kedves vagyok vele és mosolygom rá, próbálok közvetlen lenni, és segíteni rajta mert tudom hogy nagyon izgul. Aztán próbálom én folytatni a beszélgetést,hogy neki is könnyű legyen. ha szép akkor közelebb engedem magamhoz, ha kevésbé szép akkor is beszélgettek vele de rövid ideig :D hogy ne bántsam meg :) remélem tudtam segíteni . Zeusz.

2009. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2009. ápr. 4. 09:57
 14/22 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy milyen a srác, mert pl. lehet, hogy azonnal le is áll veled beszélgetni, teljesen mindegy, hogy mit mondasz neki, és van, aki csak szimplán megmondja az időt, vagy a 2. esetben csak azt mondja, hogy OK, és megy tovább, mert eléggé félénk, vagy váratlanul érte, de az biztos, hogy szerintem mindenki legalább magában örül neki. Én speciel biztosan örülnék neki. De egyébként nagyjából a kinézete alapján (vagy ha esetleg a haverjaival van) meg tudod állapítani, hogy milyen stílusú, de ha leszólítod, mindenképpen egyedül legyen, ha lehet. Sok sikert!
2009. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszii.
2009. ápr. 4. 10:53
 16/22 anonim ***** válasza:

hát mindíg olyankor szólítanak le mikor van barátnőm, de ez nem akadály :D Persze hűségesen a bnőhöz közlöm hogy foglalt vagyok, de ha szakítunk mindíg újra startolnak :D

Mindenesetre jót tesz az ember önérzetének az ilyesmi :)

Nyugodtan menj oda hogy:

Hali! Ha hazakísérlek megtartasz? (mellé bályos mosoly és csábos kacsintás ^^)

2009. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egy nőnek nem illik leszólítani egy férfit. Helyette küldhet nonverbális jeleket (testbeszéd). Ezek legalább annyira hatásosak, és a férfi is elhiszi hogy irányít. Ilyen nonverbális lehetnek pl. a szemkontaktus keresés, és után fejlesütés, esetleg felé intézett mosollyal kombinálva. Ha érdekled a férfit oda fog menni.
2009. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem ezen semmit görcsölni. Odamész hozzá, vagy és megkérdezel tőle vmit. Például keresed az egyik tanárt, nem tudja-e hogy hol van meg ilyenek. Ha csak konkrétan válaszol, akkor sztem nem tetszel neki. Ha választékos fogalmazással válaszol, akkor onnantól már minden a beszélőkéden múlik.

19/F

2009. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.:)


21:20-as válaszoló! Te hány éves vagy?:D Szerintem kicsit idősebb vagy nálam, mert ha az Én korosztályomban lennél, akkor tudnád, hogy a mai fiatal fiúk már nem nagyon szólítanak le csajokat...nem nagyon...persze vannak kivételek.:-))

Persze ha kimegyek a strandra a bnőmmel, akkor naponta odajön 1-2.:D De azért, mert strandra csajozni mennek.:) Viszont suliban nem fog odajönni hozzám egy fiú csak úgy... (persze itt is vannak kivételek:D csak sajnos nálam sokszor nem az jön oda hozzám, akit várok.) Ezért próbálok én kezdeményezni. Mert a szemezés, mosolygás, meg ilyenek már meg voltak, és vissza is kaptam a jelzéseket... csak nem szólít le. Vagy azért, mert nem mer, vagy azért, mert nem volt még alkalma rá, vagy azért, mert nem tetszem neki.

2009. ápr. 5. 10:28
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az első bekezdésed nyomán rájöttem hogy a legnagyobb baj, hogy a legtöbb srác töketlen manapság :D


vagánykodnak meg keménykednek agyba főbe, meg beszólnak úton útfélen de nem verekedtek egyszer sem és még egy lányt sem mernek leszólítani xD

2009. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!