Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett egy férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy férfi. Érdemes egyáltalán próbálkoznom, puhatolóznom, vagy jobb túllépni rajt?

Figyelt kérdés

Anyukám barátnőjének fiáról lenne szó, akivel ezidáig életemben nem találkoztam. Együtt mentünk a szüleinkért egy hosszabb útra, akkor találkoztunk először. Az elején nagyon visszahúzódó, kimért volt, aztán végül egész jól elbeszélgettünk, viccelődtünk egymással. Az első pillanatban letaglóztam tőle, amint a szemembe nézett. Nem, nem 'tiniszerelem', nem a külseje miatt (ha reálisan nézem nem egy szupermodell alkat), egyszerűen nem tudom megmagyarázni miért, de nagyon megtetszett.

Másnap kérdőre vontam Anyukámat, és a barátnőt hol rejtegették eddig, és ugyan miért nem mutatták meg nekem, mire viccesen mindkettő azt mondta, szedjem fel, úgy is facér, múltkor már megmutattak neki az interneten, nagyon csinosnak talált.

Na igen, de ott és akkor nem tudtam volna megmondani, tetszem-e neki, attól eltekintve, hogy sokszor percekig egymás szemébe nézve beszélgettünk anélkül, hogy bármelyikünk is megrezzent volna, de nem is keresett, és nem is találkoztunk azóta sem. Igazándiból idősebb nálam, ami engem ugyan nem zavar, de mi van, ha csak ezért tart esélytelennek? Úgy érzem hasonlóan vélekedünk, sok mindenről előkerült a szó az úton, és bánnám, ha csak ezért nem lehetne semmi.

Hogyan léphetnék, vagy legalább adhatnám a tudtára, hogy ha csak ez a gond, engem nem érdekel? Nem tudom miért, de olyan érzésem van, hogy igen, ez az... Ezt nem szabadna elszalasztanom. Vagy hagyjam, ennyi idő után talán már lépett volna? Egy hete találkoztunk.


2011. júl. 23. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon gátlásos vagyok ilyen téren, ha anya ismeri a lányt, vagy tulajdonképpen ők intézték el a dolgokat. Ilyenkor egyszerűen nem csinálok semmit..nem is tudom igazából miért. De jelöld be facen, ha tetszel neki úgy se fog lekoptatni.
2011. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegyél felé egy kezdő lépést. Ha bejössz neki, nyitni fog feléd.
2011. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Harmincas pasik nem igazán facebookon élik az életüket, szóval ilyesmi kizárva. Egyébként már bejelöltem, visszaigazolt, de semmi.
2011. júl. 23. 13:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen, ezen is problémázok. Mit, hogy ne legyen tolakodó? És ne csámcsogjon rajt a fél baráti társaság, mert ha mondjuk írok neki egy sms-t, és megmutatja netalántán Anyukának, vagy tanácsot kér tőle, ő meg megbeszéli az enyémmel... Negyvenes/ötvenes hölgyek nagyon szeretnek keríteni :)
2011. júl. 23. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Mosolyogtál rá sokat? Ha igen, akkor ha akar, lépni fog.

Ha nem, akkor elrontottad.

2011. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam nem mosolyogni, ha rá néztem. :)
2011. júl. 23. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett a dologból? :)
2011. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi lett végül? :D Mi van most vele? :D
2017. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!