Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy csinálják azok, akik nem félnek a visszautasítástól?

Miért nem félnek tőle?Egyáltalán van ilyen ember? :D Hogy lehet leküzdeni ezt az érzést? 17/L

2011. júl. 23. 16:12  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
napietus nevű felhasználó válasza:

mondjuk lányként nem Neked kéne kezdeményezni. akkor sosem lesz részed visszautasításban.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2011. júl. 23. 16:15 Privát üzenet

Én félek tőle nagyon, de le lehet küzdeni.Meg kell élni, furán hangzik de ha megéled megszűnik az érzés pl. direkt odamegyek egy csajhoz hogy elutasítson ezért direkt hlye szöveget mondok pl. : szia annyira gyönyörű vagy van barátod?

Tipikus lúzer duma:D így biztos elutasít, és iylenkor magamba fogadom az érzést és elmúlik, tedd te is ezt.

És mi van ha elutasít valaki?ez miért rossz?

Ez egy jó dolog ha elutasítanak:

1. jó nagy hüyle az illető, hiszen nem tudja mit hagyott ki, saját magával cseszett ki ezzel hogy elutasított minket

2.egyel közelebb kerültünk a sikerhez

3. tanultunk az esetből

Szóval én inkább arra lennék kíváncsi, hogy aki fél a visszautasítástól az miért fél?Nem történik smemi olyankor.

21f

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2011. júl. 23. 16:15 Privát üzenet
Katiecatie nevű felhasználó válasza:

te ezen ne gondolkodj;)

inkább fiúknak vagy FÉRFIAKNAK kellene ezt a kérdést feltenni. ez a probléma lényege..ne a lányok kezdeményezzenek már! úgy értem, egy csaj lehet kedves, de ne az legyen hogy ők kérik el a csávó számát a végén meg ők hívják el moziba és étterembe..! Elég szomorú...

Amúgy meg ha férfi lennék imádnék kezdeményezni mint akár úgy is mint Barney az Így jártam anyátokkal-ban:D

Ha valaki lazán veszi és fel van készülve az elutasításra nincs baj:D

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2011. júl. 23. 16:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó: Érdekes,ezt még idáig senkitől nem hallottam,de ilyen szemszögből is lehet nézni. :D Én amúgy nem tudom miért tartok tőle.

# 4/11Időpont 2011. júl. 23. 16:20 Privát üzenet

utolsó vagyok

Azt mondják, a nők csábítsanak, a férfiak hódítsanak:p

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2011. júl. 23. 16:22 Privát üzenet
napietus nevű felhasználó válasza:

Katiecatie, ez nagy igazság :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2011. júl. 23. 16:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,de pl. a mi esetünkben az lehet a visszautasítás,hogy ha mondjuk beszélgetni szeretnék egy fiúval,őt meg nem érdeklem,valamilyen szinten az is egy visszautasítás.Szerintem.

# 7/11Időpont 2011. júl. 23. 16:26 Privát üzenet

az a baj hogy ez már fordítva van..:D

# 8/11Időpont 2011. júl. 23. 16:26 Privát üzenet

érd el, hogy ő akarjon beszélgetni veled

# 9/11Időpont 2011. júl. 23. 16:30 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Úgy nem félnek, hogy leplezik.

(Meg lehet magunkat vigasztalni, hogy a másik volt hülye, de az csak saját sérelmünk kivetítése és/vagy elfojtása...)

Neked elég szemezni, vagy odapillantanod valakire, és az onnan tudni fogja, hogy bepróbálkozhat. Így olyan mintha a férfi kezdeményezne, pedig általában a nő választ. Ránézni meg valakire nem olyan kockázatos. Próba cseresznye. :D

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2011. júl. 23. 16:34 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak? Hogyan vállaszak a két fiu közt?
Mit csináljak h észrevegyen?
S. O. S buliba megyek ott lesz egy csaj aki nekem tetszik hogyan jöjjek be néla? Lesz nyugi szoba is minden mit csináljak hogy ne égjek le?
Van egy Amerikai fiú aki nagyon tetszik de nem tudom mit csináljak. Szerintetek?
Nekem olyan gondom van h nem merek kezdeményezni félek a visszautasitástól. Tudom h merjek és ne féljek de nincs önbizalmam 1-2 önbizalom növelő ötletet kérnék. Mit csináljak?
Mit csináljak ha nem akarom ezt érezni mert félek a visszautasítástól? Lécci sokan írjatok

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!