Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csinálják azok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják azok, akik nem félnek a visszautasítástól?

Figyelt kérdés
Miért nem félnek tőle?Egyáltalán van ilyen ember? :D Hogy lehet leküzdeni ezt az érzést? 17/L
2011. júl. 23. 16:12
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
89%
mondjuk lányként nem Neked kéne kezdeményezni. akkor sosem lesz részed visszautasításban.
2011. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én félek tőle nagyon, de le lehet küzdeni.Meg kell élni, furán hangzik de ha megéled megszűnik az érzés pl. direkt odamegyek egy csajhoz hogy elutasítson ezért direkt hlye szöveget mondok pl. : szia annyira gyönyörű vagy van barátod?

Tipikus lúzer duma:D így biztos elutasít, és iylenkor magamba fogadom az érzést és elmúlik, tedd te is ezt.

És mi van ha elutasít valaki?ez miért rossz?

Ez egy jó dolog ha elutasítanak:

1. jó nagy hüyle az illető, hiszen nem tudja mit hagyott ki, saját magával cseszett ki ezzel hogy elutasított minket

2.egyel közelebb kerültünk a sikerhez

3. tanultunk az esetből


Szóval én inkább arra lennék kíváncsi, hogy aki fél a visszautasítástól az miért fél?Nem történik smemi olyankor.

21f

2011. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Katiecatie ***** válasza:

te ezen ne gondolkodj;)

inkább fiúknak vagy FÉRFIAKNAK kellene ezt a kérdést feltenni. ez a probléma lényege..ne a lányok kezdeményezzenek már! úgy értem, egy csaj lehet kedves, de ne az legyen hogy ők kérik el a csávó számát a végén meg ők hívják el moziba és étterembe..! Elég szomorú...

Amúgy meg ha férfi lennék imádnék kezdeményezni mint akár úgy is mint Barney az Így jártam anyátokkal-ban:D

Ha valaki lazán veszi és fel van készülve az elutasításra nincs baj:D

2011. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Érdekes,ezt még idáig senkitől nem hallottam,de ilyen szemszögből is lehet nézni. :D Én amúgy nem tudom miért tartok tőle.
2011. júl. 23. 16:20
 5/11 Katiecatie ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

Azt mondják, a nők csábítsanak, a férfiak hódítsanak:p

2011. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
Katiecatie, ez nagy igazság :)
2011. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,de pl. a mi esetünkben az lehet a visszautasítás,hogy ha mondjuk beszélgetni szeretnék egy fiúval,őt meg nem érdeklem,valamilyen szinten az is egy visszautasítás.Szerintem.
2011. júl. 23. 16:26
 8/11 Katiecatie ***** válasza:
az a baj hogy ez már fordítva van..:D
2011. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Katiecatie ***** válasza:
érd el, hogy ő akarjon beszélgetni veled
2011. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nem félnek, hogy leplezik.

(Meg lehet magunkat vigasztalni, hogy a másik volt hülye, de az csak saját sérelmünk kivetítése és/vagy elfojtása...)

Neked elég szemezni, vagy odapillantanod valakire, és az onnan tudni fogja, hogy bepróbálkozhat. Így olyan mintha a férfi kezdeményezne, pedig általában a nő választ. Ránézni meg valakire nem olyan kockázatos. Próba cseresznye. :D

2011. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!