Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, visszautasitás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, visszautasitás után ha ezt mondjátok, akkor nem gondoljátok komolyan ugye?

Figyelt kérdés

Visszautasitás után: "... nem akarlak megbántani, de igy nemis látom értelmét a további találkozóknak. De tarthatjuk a kapcsolatot igy neten".


Ez gondolom csak sablonszöveg, vagy komolyan is gondoljátok? Erre az lenne a legjobb, ha soha nemis reagálnék rá semmit ugye?


2011. júl. 24. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez kb. annyi, hogy nem talállak elég vonzónak... ahhoz, hogy felvállaljalak, de annyira viszont normális vagy, hogy engedjem, oda legyél értem. És jó lesz húzni az agyad, ha nincs más.
2011. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

takacsmel kiválóan megfogalmazta.


Ember, ezt a csajt buktad... viszont azért az egóját tolná fel, ha oda lennél érte és azt akarja hogy loholj utána... de semmi egyebet nem akar tőled. Találkozni azt meg végképp nem. Nem érdemes tovább beszélgetni vele.

2011. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem neki kell eldöntenie, hogy mi éri meg neked jobban. Hogy a barátság jobb, mint a semmi, vagy minden kapcsolatot meg kell szakítani, hogy véletlenül se hitegessen.
2011. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ł*$$* válasza:
Szerintem, attól függ én pl. azért mondanám mert nem érzek ugy semmit, nem nagyon érdekel nincs meg a kettönk közötti vonzódás.
2011. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sablon szöveg ... és az utolsó mondattal szalonba tart ...
2011. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, lehet, hogy most úgy érzi, hogy elege van ebből a kapcsolatból, de nem akar minden hidat felégetni maga után...szerintem ha még szeretnél vala járni, akkor tartsátok a kapcsolatot neten
2011. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én pl ugyanezt mondtam egy srácnak aztán átgondoltam újra a dolgot mert túl hirtelen döntötem (mellesleg féltékeny lettem egymásik csajra) és megmondtam neki h megbántam:) és most együtt vagyunk és minden happy^^
2011. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az milyen már? Neten tartjuk a kapcsolatot? -.- hát talán megvan az msn címe és azt várhatod hogy rádírjon szerintem azért ilyen lenne meg 10 ből 1 re válaszolna.
2011. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ezt mondtam egy fiúnak de csak azért mert különben teljesen szét esett volna
2011. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!