Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társastánc oktatás jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társastánc oktatás jó ismerkedési hely?

Figyelt kérdés

Szívesebben ismerkedtek ilyen helyen mint mondjuk discoba?

Csajok, mit gondoltok az olyan srácokról akik ismerkedés céljából mennek táncoktatásra?


2009. ápr. 6. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de annyit megjegyeznék, hogy szerintem jó ötlet.

1.Megtanulsz táncolni ami, később hasznos is lehet, mivel a lányok szerintem imádnak táncolni.

2. Saját tapasztalat: én társastáncon még régebben összejöttem egy lánnyal, de az már rég volt. Szóval teljesen jó gondolat.

Hajrá! :)

2009. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden. Ismétlem, minden jó ismerkedési hely.
2009. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kultúrált módja az ismerkedésnek, én értékelném azt a srácot aki táncolni akar tanulni. A fiúknak azért is jó mert a tánciskolákban úgyis sokkal több lány van mint fiú.:)
2009. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Végülis annak mondható. Tapasztalatból mondom, hogy társastánc-oktatásokon mindig kevesebb a fiú, mint a lány, esetlegesen harmada is lehet a lányoknak.. így sok lánnyal fogsz párba kerülni, az biztos. Viszont ha csak az ismerkedés miatt mész oda, akkor hosszú távon ne számíts sok jóra :D Egyébként ha megtanulsz táncolni az sem hátrány persze, a lányonak imponál ha egy pasi tud táncolni.. :) Sok sikert!
2009. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem csak az ismerkedés miatt megyek, ha már ott vagyok akkor jó lenne megtanulni táncolni, mert a zenét szeretem, meg mozogni rá, de ez egyenlőre csak jóindulattal nevezhető táncnak :)
2009. ápr. 6. 19:41
 6/9 anonim válasza:
100%
Igen!Én is ott ismertem meg a barátomat akivel már 2éve együtt vagyunk:)
2009. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, úgyis mindig nőtöbblet van az ilyeneket, úgyhogy csak örülni fognak neked :)
2009. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve a társastánra való beiratkozás?
2009. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én társastáncolok, és imádom. Amióta elkezdtem, csomó mindenkivel ismerkedtem meg. Nem csak fiúkkal, de idősebbekkel is, akik egyébként nem barátkoztak volna velem. A másik, hogy aki most tetszik, azzal társastánc edzésen ismerkedtem meg, úgyhogy + egy ok a táncra. Szerintem a tánc csak jó lehet. Aki táncol, az jó kondiban lesz, szép lesz a tartása, mozgása. Ha csak ismerkedni szeretnél, azt máshol is lehet. De ha érdekel a tánc, és amellett szívesen ismerkednél, akkor csak ajánlani tudom. 14/l
2012. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!