Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 24 éves srác jön be?

Figyelt kérdés
MIt tegyek , ha bejön egy 24 éves srác, akivel szinte naponta talákozom és szeretem. És ő is mondja h szeret, meg átölel, és nekem nagyon bejön. honnan tudjam hoyg én bejövök e neki? akar e tőlem valamit? fog kezdeméynezni ha akar? 14/ L
2011. júl. 28. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy jó dugásra vágyik...megértem a hapsit én is ezt tenném.

16/F

2011. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
húúha.. :D 24 éves pasik már nem arra vágynak mint a 14 éves lányok.. néha még én is meglepődök rajtuk ( L/19 ).. ha nagyon szereted, akkor kérdezd meg tőle, hogy szerinte lehet-e köztetek valami, mit gondol róla.. akkor minden ki fog derülni
2011. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem egy ilyen esetről hallottam már. Viszont azt tudnod kell, hogy ilyenkor a szex már a kapcsolat részét szokta képezni.Nagyon ritka, hogy a fiú lemondjon róla.
2011. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

próbáljátok meg, beszélgessetek sokat, erről a témáról is,

kérdezd meg hogy csak barátként szeret-e vagy több?

én 16 éves vagyok és nekem egy 25 éves srác jön be, de még nem találkoztunk, majd csak fogunk

sztem mindenképpen próbáljátok meg, max. ha nem megy akkor hagyjátok...de tényleg vigyázz nehogy kihasználjon, ne legyél könnyűvérű, ne hagyd magad, tudasd vele hogy te nem olyan csaj vagy...

2011. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!