Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány kretén? :o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány kretén? :o

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 13:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csak azért sem foglak oltani. xD *trollface*

Tudom, hogy igazam van, és ez nekem elég. ^_^

2011. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem ezzel te is tisztában lehetsz hogy az emberek külömbözőek. Minnden ember egy más személyiség és ebből kifolyólag nem keretén mindenki, mert az azt jelenti hogy egyformák. Vannak nagyon érdekes személyiségek akikkel jó beszélgetni és normálisak, vannak akikkel meg nem, de ők pedig más felfogású emberekkel érzik jól magukat.
2011. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem is igazam van :)

Vagy csak világ életemben rossz embereket ismertem, ez sem kizárt :)

2011. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdésekre mindig jön 30 válasz minimum:) És megy a harc....tiszta durva. Igazából ennek semmi értelme, hogy itt győzködik egymást a fiúk meg a lányok, mindkét oldalon vannak "kretének" meg normálisak is, nem ismerjük a világon az összes embert, szóval biztos akadnak mindig kivételek. Én is találtam már oylan lányt,a kinek a belső fontosabb volt tényleg, mint a külső (igaz nem sokáig tartott, de nem ez a lényeg). Szóval ahelyett hogy itt győzködjük egymást, szerintem inkább kézbe kellene venni a dolgokat, és ismerkedni valahol minél több emberrel....már ha kivitelezhető.



18/F

2011. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18F igazad van :) sztem se lehet mkit leszólni...
2011. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%-osnak: igaza van szerintem, attól hogy valaki egy szép nő, attól még ugyan olyan ember mint akárki, viszont sok pasi nem így gondolja és pont ezért nem merik őket leszólítani, és utána még ők sírnak hogy senkinek sem kellenek, én azt is megértem aki fél a vissza utasítástól, de ha oda merek állni egy nő elé, minden képen jobbak az esélyeim, mintha meg sem próbálnám, vagy tegyük föl mégis vissza utasítana egy nő, ő is csak 1 lenne a több millió csinos nő közül, nem pedig maga a világ.
2011. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Beleértve anyádat is... ;)
2011. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aham, lehet, hogy én is rossz embereket ismertem eddig.
2011. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem te vagy kretén. Ennyi.
2011. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
eszméletlen milyen vicces tud lenni egy ilyen provokáló kérdés imádom az ilyeneket olvasgatni :D (főleg mikor besértődik valaki) :D :D :D :D
2012. jan. 20. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!