Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek a 2. randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek a 2. randin, csókoljam meg vagy várjak amíg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
20(L) Most lesz a 2. randim egy 28 éves pasival, az 1. elég jól sikerült, elmentünk sétálni és beszélgettünk sokat, de még csak csók se volt! Találkoztam már vele eddig is többször de ez volt az 1. alkalom, hogy kettesben voltunk! Nem tudom, hogy miért nem kezdeményez, pedig sms-ben bátrabb! Igaz én se merek, mert még kevés kapcsolatom volt, de azért elveszett bárány se vagyok! :) Csókoljam meg a következő randin vagy még várjak amíg ő cselekszik?
2009. ápr. 7. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön az első, második randin fejest ugrani. Lassú víz partot mos... Csak nyugisan, lazán, minden alakulni fog. :)
2009. ápr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez igy van....de ha nem támadsz, akkor elhúzzák az orrod elől.. :) én mindig lerohantama csajokat az első második alkalommal:) mindig volt csók,mindig megvolt amit én akartam :) ja..és nefélj kezdeményezni!ha olyan smst irt..akkor biztos nemfogja elutasitani ha megcsókolod! :) --Chocky--
2009. ápr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
várd meg a második randit. meg fog csókolni. :)
2009. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
helyzetfüggő ... de aklár megcsókolhatod persze meg akár nem is ... ez majd adja magát, lehetetlen előre megmondani
2009. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Holnap lesz a randi! Múlthéten mikor szomorú voltam, azt írta, h. szívesen megvígasztalna 1-2 puszival! De utánna mikor találkoztunk 1 kis baráti bográcsolás alkalmával, mikor kettesben maradtunk nem hozta fel a dolgot és akkor se volt semmi! Most megint úgy találkozunk, hogy csak ketten és azt írta ma, h. átadja a múlthéten beígért puszit! :)
2009. ápr. 7. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
azóta mi a helyzet? érdekelne..:)
2010. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!