Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, hogy mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy mit kéne tennem? Van egy srác, akivel sokat szoktam szemezni, és látszik rajta, hogy érdeklem.

Figyelt kérdés
De még nem beszélgettünk úgy igazán, köszönésig se jutottunk, csak olyan volt, h vmit megköszöntem, ő meg mondta, h szívesem. Most félénk lenne, azért nem köszön? És ha esetleg én köszönnék rá, azt, h venné le? Ha meg újból találkozunk és nem köszön már magától, akkor felejtsem el?
2009. ápr. 7. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
köszönj rá. lehet hogy félénk. mutasd ki felé hogy tetszik neked. hátha akkor feloldódik és mer közeledni :)
2009. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha tényleg a félénksége miatt nem szólít meg, akkor elég nagy erőfeszítés lenne eljutni egy párkapcsolatig, de persze nem lehetetlen. És utána kb. imádna téged. :) Annyi a hátrány, hogy talán kicsit túlságosan is.
2009. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit ha tényleg tetszel neki oda fog menni hozzád!!te csak szemezgess mint eddig és kéresd magad!!*
2009. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csillagok válasza:
A férfi az legyen férfi! Egy nőnek legyen büszkesége. Mit kellene tenni egy férfiért? Semmit. Tegyen ő. Ha vágyik rád, úgyis a tiéd lesz, meglátod! Sok sikert! Csak elég ha azt látja, hogy tisztességes vagy és nincs pasid. Ha igazán tetszel neki, akkor előbb utóbb lépni fog.
2013. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!