Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lesz életem első randija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz életem első randija, nagyon félek! Tippek? 14/f

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, szombaton viszem el az első csajom este sétálgatni a belvárosba (ott is lakom), de nem tudom, hogy a randin hogy szokás viselkedni. Milyen legyek? Ráadásul a csaj 2 évvel idősebb is nálam, 16 éves. Tanácsokat lányoktól várok, de fiúktól a tapasztalatokat is meghallgatom! Köszi a válaszokat!
2011. aug. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Előtte Wc, zsepi, durr, és máris nyugodtabb leszel.
2011. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leplezni a belső izgalmakat :) Ne próbálj meg " menőnek" tűnni,mert az csak visszataszító.Próbálj olyan lenni,mint amilyen vagy amúgy is.Ezt fogja értékelni,mert nem játszod az agyad és ha esetleg összejöttök,akkor nem hallgatod majd hónapokkal később,hogy te teljesen mást mutattál mint aki vagy. Legyél spontán és vicces :)
2011. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mondd meg neki hogy szereted és ha összejöttök akkor utánna teleszel a helyi nagymenő hogy nem puncsoltál XDD
2011. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gumit vigyél manapság már a 13-14 éves lányok is a bizonyosra mennek.. hát akkor egy 16
2011. aug. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!