Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akivel mostanában randizgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel mostanában randizgatok ilyeneket mond, pl. hogy " ilyen bájos hölgy, mint én" ez nem fura?

Figyelt kérdés
Csak érdekel mit szóltok hozzá, mert nagyon udvarias, meg kedves fiú, csak ahhoz képest, hogy 24 éves, nekem kicsit fura.
2011. aug. 9. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért csinálja,hogy ágyba vigyen.Majd ha elalszol eladja a vesédet 5000 ft-ért egy etióp kisfiúnak.
2011. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem fura, hanem ritka. A legtöbb 24 éves nem fogalmaz ilyen kedvesen, szépen. Engem jobban kiakasztana, a jó a segged köl kóla felszólítás? Dehát kinek mi jön be..
2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem kedves tőle, csak mivel nem vagyok hozzászokva kicsit furcsálltam. :)
2011. aug. 9. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
És már az is baj, ha valaki kicsit más akar lenni, mint a többiek? Most mit kell ezen furcsálni, ő ilyen, és kész. Attól, hogy kicsit próbál udvariasabb lenni, nem muszáj lefurázni. Amúgy gondolom te pár évvel fiatalabb vagy nála...
2011. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos. én örülnék neki :))))
2011. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, inkább azt mondja, hogy "Bejössz béjbe, mint a' állat, szúrnám a fosódat!"
2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolkozz el rajta hogy milyen környezetbe nőtt fel/mozog ha a környezetéhez nem illik, akkor vagy megdöngetni akar vagy átverni vagy mindkettő. Ha illik akkor meg nem mondható furának.
2011. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!