Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme az utcán ismerkedni nem komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
az utcan? ezt mégis h gondoltad? :DDDDD
2011. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Odamész és a vége az, hogy megvan a száma:)
2011. aug. 11. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
max. Barney Stinsonnak fog ez összejönni.. én elhajtanám az ilyen bunkókat :DDDD
2011. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van.
2011. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm a munkája miatt járja az országot, és oda szokott menni csajokhoz hogy: "ne haragudj nem bunkóságból, de nekem van feleségem szeretem is, csak alkalmi szexpartnert keresek..." Rengetegen megálltak neki így. A csajok is szeretnek szexelni.
2011. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ez elég undoritó.. :S
2011. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én velem pont ma történt egy ilyen, hogy odamentem egy lányhoz, de nem jó ötlet vadidegenekhez odamenni, mert elég ciki volt. Nem tudtunk egymással beszélni és inkább mondtam neki, hogy mennem kell sajnos.
2011. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a srác, akkor nekem tetszene a dolog. Jajj... Ha egy édes fiú zavart mosollyal odaállítana hozzám, én elolvadnék. Amúgy 18 vagyok, nem hiszek a szerelemben, de ez olyan lenne, mint egy tündérmese. :)
2013. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!