Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok, hogy nincsen fiú-lány igazi barátság?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez egy nagyon unalmas kérdés. De nekem van rá cáfolatom,mivel van egy nagyon jó fiú barátom, és biztosan nem érzek iránta többet. ( mindig ezzel az indokkal jönnek,úgyhogy gondoltam előre is leírom,hogy nem)És nagyon régóta ismerjük egymást, az első beszélgetésünk óta jóban vagyunk.
2011. aug. 11. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Abból mindig kapcsolat lesz a végére..
2011. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódtok 1máshoz van...ha 1ik félnek tetszik a másik akkor nem igazán barátság már...ha annak is tűnik...
2011. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ebből nem lesz sosem párkapcsolat :) Több mint 4 éve vagyunk barátok! Én biztosan nem érzek iránta semmi olyat (pasim is van) és ő is már többször biztosított,hogy nem érez irántam semmit (bár nem kérdeztem). Szóval szerintem higyjetek a fiú-lány barátságban, mert van!:)))
2011. aug. 11. 18:36
 4/23 anonim ***** válasza:

Te lehet nem érzel iránta semmit sem, de mi van vele?

Nyugodtan megkérdezheted tőle, úgyis nemet fog mondani. (tagadni fog)


És előbb-utóbb kialakulnak az érzelmek az egyik fél részéről.


:D

Nekem több nagyon jó fiú barátom is van és tudom, hogy melyik érez irántam többet barátságnál. És már 11 éve ismerem némelyiket. Na?

Nyugi, letagadná ha rákérdeznék. Tudom.


Nincs fiú-lány barátság. Vagyis inkább csak egy nagyon rövid ideig az, azután átfordul valamelyik félnél másba.

2011. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
csak akkor van esély fiu lány barátságra ha mindkettő foglalt és boldog a párjával :P
2011. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Van fiú-lány barátság, de nem legjobb barát szinten.
2011. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.

Régebben én is azt hittem hogy van de rá kellett jönnöm, hogy nincs mert az egyik fél többet fog érezni nekem is volt fiú barátom 13 évig barátság volt aztán mire 15 évesek lettünk többet kezdtünk érezni egymás iránt és itt vége is lett a barátságnak.

2011. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Vagy ha van is akkor az csak nektek jó.....hidd el a szerelmednek biztos nem tetszik hogy van egy másik ember aki majdnem ugyanolyan közel áll hozzád csak vele még egy kézfogás is ritkán vagy soha sincs....ha nem is éreztek egymás iránt többet akkor sem biztos hogy mindenkinek olyan jó...
2011. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
igen, van, ezt én is tanúsíthatom, mert már nekem is évek óta tart ez a legjobb barátság, és ebben 1000% biztos vagyok, h senki sem akar többet a másiknál! :)
2011. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
amugymeg nekem egy rakás lány barátom van és a legtöbb még gondolni se akar olyanra hogy öszejöjjön velem :D
2011. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!