Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a mondatok, amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a mondatok, amelyik burkoltan kifelyezik, hogy a lány járni akar a fiúval, akivel épp randija van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Például ez:


Nagyon rossz a helyesírásom: Megtanítanál arra melyik szót írjuk j-vel vagy ly-nal? Minden este ráérek.

2011. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát például ha megkérdezed, hogy "Jancsi, jössz b@szni?"

ha erre azt válaszolja, hogy "értem ám a célzást", akkor reménykedhetsz, hogy a burkolt óhajod megértő fülekre talált.

2011. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maga az a tevékenység, hogy randizol vele, eléggé utal rá, hogy valami megkészül moccanni ott... Szerintem az a legszebb dolog, ha két ember úgy jönnek össze, ha észre sem veszik azt...minek még külön erre a részére koncentrálni...
2011. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 twinky ***** válasza:

O, Romeo, mert vagy te Romeo?

Tagadd meg atyad, neved hajitsd el,

S ha nem teszed meg, eskudj edesemme

Es nem leszek Capulet en se tobbe.

2011. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
LOL!!!!!!!!!
2011. aug. 15. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
soha nem értem hogy mi a fnak kell burkoltan beszélni? nem fér a fejembe, a hideg kiráz az is f azságoktól!
2011. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!