Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a legjobb, ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legjobb, ill. legrosszabb randid?

Figyelt kérdés

melyik volt életed legjobb, legszebb, legromantikusabb randid?

Melyik volt a legnyögvenyelősebb, legborzalmasabb randid?


2011. aug. 16. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb: Séta aztán leültünk egy elhagyatott helyen egy padra, körülöttünk fák, végignéztük a naplementét, majd feljöttek a csillagok, a telihold ránkvilágított, sokáig átölelve ültünk volt néhány puszi, beszélgettünk, majd megcsókoltam. Utána átölelve őt hazakísértem. :)) ez volt az első csókom :) legrosszabb még szerencsére nem volt, ez az első kapcsolatom egy lánnyal. :)
2011. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Legrosszabb : Össezjöttem egy pasival, aki megtalálta az elveszett telefonomat,(szóval nem kinézett pali volt) úgy éreztem tartozom neki, így randit szerveztem, az első (és egyben utolsó) randin leültünk egy padra még egymásra sem néztünk, mert nem volt mit monjunk egymásnak, hallgattunk 2 és fél órán keresztül. Én dobtam fel a témákat, ő egy 'igen' v. 'nem' válasszal bezárta. Kínos volt, nagyon. néha mosolyogtam neki, ő vissza rám, majd egy 'Éhes vagyok' mondattal elváltunk. 13-14 lehettem



Legjobb : Nem a körülmények tették széppé, hanem az, hogy egyáltalán hozzám szólt. 4 éven keresztül sóvárogtam (csak magamban) egy fiú után, nem léptem mert ezalatt akadt neki 2 komolyabb kapcsolata és amúgy sem vett észre. ÉS egyszer csak úgy észrevett, és igen, éreztem, hogy nem tudna szeretni, csak kedves velem, de különlegesen kezdett rám figyelni és azok az esték voltak gyönyörűek, amikor csak ketten egy parkban csók nálkül, de érzelmekkel beszélgettünk...sok sok estén keresztül, az ő kezdeményezésével... varázslatos hangulata volt az egésznek :D itt 18 voltam

2011. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

legjobb nem igazán volt eddig, de a legrosszabbat dióhéjban leírom:

neten ismertem meg a csajt, beszélgettünk sokat, a végére már egész szex centrikus volt a beszélgetés. Úgyhogy megbeszéltünk egy találkozót (küldött képeket magáról, az alakjával egyáltalán nem volt baj, teljesen arányos, jó adottságokka), szóval úgy álltam hozzá hogy nah, megfogtam az isten lábát. Biztonság kedvéért megkérdeztem milyen magas, erre visszakérdezett én mennyi vagyok. Mondom 178. Jó, erre mondja hogy ő is akörül. A testsúlyra rá se kérdeztem, egyértelmű volt a képek alapján, hogy nincs baj vele, meg ugye nem illik...

Na, mentem ki elé a pályaudvarra (mert másik városból jött, itt is aludt), és amikor leszállt a buszról....egy fejjel magasabb, ami még haggyán, de kétszer olyan széles mint én. Nincs bajom a molettebb csajokkal, mert a belsőt is nézem (ha hosszútávra tervezek), de jelen esetben csak rövidtávról volt szó (ami elég hosszúnak tűnt akkor o.O) De nem kicsit lettem átb*szva azzal, hogy 3-4 évvel ezelőtt készült képeket küldött magáról, ahol még ahhoz képest kifejezetten vékony volt, és szuper alakja.

De a poén még csak most jön: éjszakai fürdőzést beszéltünk meg randihelynek, ami jó ötletnek tűnt a képek alapján, ráhangolódni az estére stb. De akkor, ott tanácstalan voltam, de bunkó sem akartam lenni, úgyhogy mentünk a megbeszélt helyre, részemről kissé lehangoltan. Ott persze furcsán néztek ránk (én sem vagyok kis termet, de mellette elbújhattam). Szerencsére haverom elhívtam a randira, tehát annyira nem volt szörnyű, mint ha egyedül lettem volna vele.

Aztán a hazaúton a sötétben azért biztonságban éreztem magam mellette, de otthon (illletve egyik ismerősömnél aludtunk) már féltem mellette az ágyban, komolyan.

Nem is tudom, ha hazahozom hova állítom a "világítótornyot". Azt nem kell mondanom hogy szex nem volt, de a következő 2 hétben a maszturbálás sem ment úgy ahogy addig.

Lehet hogy kicsit bunkónak tűnök, de alapjáraton nem vagyok az. Csak képzeljétek a helyembe magatokat. Chatelgetsz egy csinos, szexi fiatal csajjal, aztán randizol egy szétélt 40 évessel? Kb. ilyen érzés.

De én voltam a hülye, át lettem baszva, azóta nem erőltetem a neten ismerkedést.

Hát ennyi, elég borzalmas ugye?

2011. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

legrosszabb: kórházban dolgozunk..Eddig csak

futólag találkoztunk. Rám írt a kék-

fehèr közösségi oldalon, hogy lenne-

e kedvem meginni vele egy kv-

t..Naná, hiszen eszméletlen szemei

vannak a pasinak...a maszkban

amit lehet látnj:) sminkeltem laza 2

órát, szexi ruha fel, indulás...Első

benyomásra lepontoztam mert

legalább 20 percet késett..

Odamegyek, hogy én vagyok

a...Erre rám mosolyog...:D volt vagy

4 foga...:O ez rátette a pontot a

randira...gondoltam adok neki egy

esélyt...végigköpködte meg fingotta

az egész randit..Úgyhogy felálltam,

s megköszöntem hogy majdnem

beszart a gyönyörtől..31 perc után

otthagytam....

2014. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!