Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szép, alacsony, vékony, imádnivaló lányoknak a belső tulajdonságai annyira visszataszítóak? ( egoista, beképzelt, öntelt, nagyszájú mind, akinél próbálkoztam eddig, vagy még szóba sem áll velem)

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nagyon rsoz egyedül??????? WTF? :D De az ritka és szerintem ne itt keress hanem az utcán vagy plázában stb próbálkozz egyszer ugyis sikerülni fog
2011. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és plázában, utcán hogyan szólítanátok le a lányokat? valaki jó tippet tudna adni? lányok nektek milyen szöveg tetszene, mi lenne jó leszólításnak?
2011. aug. 20. 23:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? ha gondolod irj egy privit

17 L

2011. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21
2011. aug. 20. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát azt hiszem megtaláltál...! :)

Amúgy bocsa kérdésért, de hogy lehet valaki imádni való, ha rosszak a belső tulajdonságai??? Szerintem az imádnivaló jelzőt nem külsőre szokták írni... :)

20/L

2011. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy olyan vonzók számomra, hogy rögtön rájuk tudnék mászni :D
2011. aug. 20. 23:49
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Anyámék kizártak aludhatok nálatok? - én így szoktam plázában (csak lazán)
2011. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Szia! Anyámék kizártak aludhatok nálatok? - én így szoktam plázában (csak lazán)"


és ez komolyan bevált már neked? ha igen milyen gyakran?

2011. aug. 21. 00:06
 9/10 anonim ***** válasza:
értem mire gondolsz. látsz egy kis aranyos gyönyörű alacsony lányt aki imádnivalónak- kedvesnek tűnik és ki is hangsúlyozza, hogy Ő "nem olyan lány". aztán idővel kiderül hogy egy beképzelt öntelt egoista liba aki semmivel sem különb, sőt még rosszabb mint az "olyan lányok"...
2011. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haverka,a külső és belső tulajdonságok ne függönek egymástól.Kövér,csúnya nő még kibirhatatlanabb természetű lehet, mint egy csinos kedves lány.CSAK: a csinos lány adhatja önmagát,válogathat.A roszabb kinézetű fékezi magát,amig "el nem kel".Aztán kimutatja az igazi énjét!(a férfiak sem jobbak!)
2013. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!