Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a lányoknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a lányoknál a "majd beszélünk" egy randi végén?

Figyelt kérdés
Ha egy lány azt mondja a randi végén, hogy majd beszélünk, az egyenlő a lekoptatással?
2011. aug. 21. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti hogy majd beszélünk... nálam ezt szokta jelenteni. nem kell mindenbe belemagyarázni valami hülyeséget
2011. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy még akarja tartni veled a kapcsolatot. Jót jelent.
2011. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondta azt, hogy jól érezte magát? Mert én úgy tudom, hogy ha ezt mondja akkor baj van :S HA AZT MONDJA JÓL ÉREZTE MAGÁT= BEJÖSSZ NEKI, TETSZETT AZ ESTE, MINDEN RENDBEN.
2011. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

értelmező kézi szótár:

majd beszélünk = menj a jó édes traktorod alá mákot kapálni!

2011. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem egyenlő a lekoptatással ha leakart volna koptatni akkor minek akarna veled még beszélni..
2011. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem,azt nem mondta,hogy jól érezte magát.. csak ,hogy majd beszélünk. ennyi..
2011. aug. 21. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
most nehogymár ez alapján akarjátok eldönteni h lesz e jövöje a kapcsolatAnak. nem az számit h mondta e vagy sem h jol érezte magát. Ha láttad rajta hogy szivesen volt veled, sokat beszéltetek, nevettetek, megvolt a kölcsönös vonzalom, akkor minden rendben
2011. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehogy már minden lánynál ugyanazt jelentse... az összes ember egyedi. Van aki ezzel azt közli, hogy majd beszélni akar veled, van, aki lekoptat, meg olyan is, akit egyáltalán nem érdekel a dolog, és ha te keresed, beszéltek, de ő közömbös. Legközelebb figyelj oda, hogyan mondja, vagy kérdezz rá, ha nem vagy biztos benne.
2011. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom...ez a "majd beszélünk" nekem kb olyan, mint egy állásinterjú után "majd keressük/hívjuk" és azóta se. :(


Ha tudtál vele azóta beszélni akkor jó, ha nem, akkor így rázott le.


Off:

Egy lánnyal randiztam most két hete. Randi jó volt, lány nagyon bejött, úgy éreztem én is neki. Randi után levélben leírtam, h köszi a délutánt, jól éreztem magam veled. Annyit válaszolt, h jól érezte magát ő is velem és azóta nem is láttam. :( A múlthét végi randit is lemondta, ezen a hétvégén is más programja támadt, hétköznap pedig a munka miatt nem tudunk találkozni (és 50 km a táv köztünk). Ebből kifolyólag a "jól éreztem magam veled" se mindig nyerő. :(

2011. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát hívd fel két nap múlva és megtudod. Akkor elhívod egy második randira és ha eljön,akkor jó úton haladsz.
2011. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!