Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok, nektek milyen flört, romantikus gesztus, hódítások jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kell mutatok példát mind a háromhoz. F
2011. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szeretem ha egy fiú szemezik velem :)
2011. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok éppen félénk, de szerintem mindenki örül, ha bókolsz neki, persze csak ésszel, ne érezze nyomulásnak. Egy vacsora meghívás , vagy szimplán csak egy fagyi, üditő, kávé is megteszi. Abból már érezni fogja, hogy tetszik neked.
2011. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szemezés.

Bókok: Szép a szemed :D. Jó a frizurád. Olyan szép vagy :$. Eljössz velem randizni?:D

2011. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én talán nem mindig birom ha szemeznek velem, mert zavarba ejtő is tud lenni.

nem is a flörtölési mód számít, lehet egyszerű(beszélgetés, ilyesmi) de ne nyomuljon túlzottan, mert nem birom. a személyisége számít inkább.

romantikus gesztus ha simogat gyengéden, és beletúr a hajamba.

2011. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszel a lánynak, nembiztos hogy tudsz vele szemezni, mert én is úgy vagyok hogy aki tetszik, nem tudok szemezni vele, mert félek, vagy nem tudom.........szóval valahogy add tudtára hogy teszik neked!
2011. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!