Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagy melegre való tekintette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy melegre való tekintettel, mostanában meztelenül alszom, viszont, holnap itt fog aludni a barátnőm. Szerintetek tolakodásnak venné, ha holnap se vennék fel ruhát?

Figyelt kérdés
Nem fogja azt gondolni, hogy esetleg azért vagyok meztelen, mert szexelni akarok vele? Egyébként még mindketten szüzek vagyunk. Annak örülnék a legjobban, ha ő is megszabadulna a ruháitól, mert akkor nekem se lenne ciki a helyzet, viszont izgató annál inkább :P
2011. aug. 24. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy meztelenül aludnál, de ha szeretné, felveszel valamit.
2011. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Panda Péter ***** válasza:
100%
egy boxeralsóban még nem fogsz felgyulladni.
2011. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta jártok?

Így szkott kezdődni először csak meztelenül "alszatok" aztán 5 perc múlva már egymást simogatjátok..;)


Ha már megvolt a türelmi időszak akkor aludjatok együtt pucéron:D

2011. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy boxert kapj fel azért.
2011. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyébként a boxer is rossz, mert abba is eléggé beleizzadok :D

7 hónapja járunk, eddig azért nem feküdtünk le, mert biztosak akartunk lenni a dolgunkban. (17 évesek vagyunk)

2011. aug. 24. 00:15
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem fel lehetsz öltözve max nem takarózol be

de kicsit életszerütlennek tűnik a történet.együtt alszotok de még szűzek vagytok?az esetek zömében mindig suttyomban szexelnek a párok itt ott ahol tudnak épp zavartalan helyet...mire odáig jutnak hogy otthon fogadhatják a másikat a saját ágyukban totál meghitt,nyugodt körülmények közt nos akkorra már alig tudnak újat mutatni a másiknak

2011. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kuktaberci ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő nem olyan, bunkóság lenne tőled nem figyelembe venni a vendég akaratát. Sok sikert holnapra!
2011. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
00:22-nek: Lehet, hogy az esetek nagy többségében így van, de nálunk nem. Egyénként holnap nem lesz itthon senki, szóval ez is amolyan "suttyomban, zavartalan helyen" dolog.
2011. aug. 24. 00:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tökre örülnék egy ilyen helyzetnek. Ha meg azt mondaná, hogy ne szexeljünk, akkor is jó, mert nagyon izgató helyzet! ;)

Emígy pedig, csináld meg, kérd, hogy vetkőzzön le ő is, mint te és figyeld meg az este végkimenetelét! ;D

2011. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, végül mindketten meztelenek voltunk, és tényleg nem tudtuk megállni, hogy ne történjen meg. :D
2011. aug. 26. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!