Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan lehetne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehetne a facebook-on megismerkedni lányokkal, ha a lányokat nem ismerem személyesen, de a profilképük alapján mondjuk megtetszenek?

Figyelt kérdés

Minek örülnétek, hogyan kezdődjön a levél, amit nektek küld a fiú, mit vesztek tolakodásnak, mi az, ami még belefér?


Első élő talit mennyi idő után fogadnátok el leghamarabb?


Kérem a tanácsaitokat és köszönöm előre is! :)


2011. aug. 24. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
-.- Ne facebookon ismerkedj!
2011. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jó, de ha kiszemelt lányt csak ott találom meg? Nem járhatok mindennap bulizni, de persze megyek eljárok, amint időm, pénzem engedi.


Ráadásul face-en rengeteg lány van, sok egyedülálló fiatal lány van ám.


Nem szeretnétek ott ismerkedni vagy mi a probléma, amúgy én úgy szeretném, hogy minél előbb áttérni az élő talira, mert én az élő ismerkedés híve vagyok.

2011. aug. 24. 01:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor ott kiszemeled, és udvariasan megkéred, hogy találkozzatok inkább személyesen, mert te nem szeretnél fb-n ismerkedni, persze csak ha már ismered valamennyire fb alapján.
2011. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, kicsim, a facebook nem ismerkedős oldal. arra ott van a randi.hu meg a többi szarság. úgyhogy kíméld meg a fészbuk nőtársadalmát magadtól. menjél ki a városba vagy szórakozni ismerkedj ott. egyszerűbb.
2011. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem akarom lerombolni az álmaidat, de a környezetemben szinte minden csaj gáznak tartja azt, aki face-n ír rá (ált. a legtöbb olyan srác tényleg nyomi is).

volt pl. 1 tag, aki bejött, ott volta a szalagavatómon is, v.mi közös ismerős meghívta.

akk b.szott hozzám odajönni, de 1-2 hónap múlva írkált face-en.

hát azt mondtam, bocsi, így nem. aki élőben f.sik tőlem, az mit hisz, h majd imponálni fog, hogy írkál sunyiban?

ez olyan "sunnyogós" ismerkedés... ha látod őket, tuti van közös ismerősötök. rajta keresztül tudd meg, hol bulizik, azt go!

2011. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
naugye 2en vagyunk azonos véleményen. a fészbukos ismerkedés GÁZ.
2011. aug. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát én nekem hogyha tetszik egy fiú profil képe alapján csak akkor foglalkozok vele (lehet, hogy rosszul hangzik, de legalább őszinte).Szerintem sokat dumáljatok mielőtt elhívnád.Sok szerencsét!!Am hány éves a lány aki tetszik, mert kortól is függ...
2011. aug. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Figyelmesebben!!! MOndom, hogy élőben még nem ismerem ezeket a lányokat!!! Élőben hogy mentem volna akkor oda -,-"
2011. aug. 24. 01:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Írj rá hogy szimpatikus neked vagy ilyesmi azt lesz ami lesz. De ne feledd a facebook az lutri, ott aztán tényleg max a külső lehet kapásból meggyőző. Azokkal meg ne törődj akik csak azért járnak fel ide, hogy oltogassanak.
2011. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kösz 76%-os. :) Amúgy én is annyi vagyok jelenleg. xD
2011. aug. 24. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!